TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Ziraat Bankası Hesap Açma

27 Ocak 2016 Çarşamba

Ziraat Bankası'ndan vadesiz mevduat hesabı nasıl açılır?

Hem güvenli bir şekilde paranızı muhafaza etmek, hem de tüm bankacılık işlemlerini en kolay yoldan gerçekleştirmek için hemen şimdi bir banka hesabı açabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında Ziraat Bankası da bulunuyor. Tıpkı diğer bankalar gibi Ziraat Bankası da hesap açma işlemi için 18 yaşını doldurmuş olma koşulunu arıyor. 

Ziraat Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası vadeli TL hesabı açmak ya da Ziraat Bankası vadesiz TL hesabı açmak için iki farklı yolu deneyebilirsiniz. Bunların ilki banka şubesine giderek başvuruda bulunmaktır. Mutlaka belirli bir şubeyi tercih etmeniz gerekmiyor. Adresinize en yakın banka şubesine gidebilir ve hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Size en yakın Ziraat Bankası şubesi için tıklayın.

Ziraat Bankası hesabı açtırmanızın ardından havale, EFT ve fatura ödeme gibi pek çok bankacılık işlemini internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternet bankacılığı hizmetinden siz de faydalanabilirsiniz. 

İnternetten Ziraat Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası hesap açma işlemi için tercih edebileceğiniz ikinci yol online işlemdir. İnternet üzerinden online olarak bankanın resmi web sitesi olan www.ziraatbank.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Sayfanın “internet şubesi” bölümüne tıklayın ve “hesap açma” bölümünü tercih edin. İlgili alanları doldurduktan sonra talebiniz bankaya anında ulaşacaktır. 

Dilerseniz hesap açma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bankanın 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı hattını arayabilirsiniz.  

Kategori :

Genel Bilgiler

Etiketler :Diğer Makaleler