Ziraat Bankası Hesap Açma

Ziraat Bankası'ndan vadesiz mevduat hesabı nasıl açılır? Ziraat Bankası hesap açma için yapmanız gerekenler bu yazıda yer alıyor.


Ziraat Bankası hesabı açarak paranızı güvenli şekilde muhafaza edebilir, bankacılık işlemlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası vadeli TL hesabı açmak ya da Ziraat Bankası vadesiz TL hesabı açmak için iki farklı yolu deneyebilirsiniz. Bunların ilki banka şubesine giderek başvuruda bulunmaktır. Mutlaka belirli bir şubeyi tercih etmeniz gerekmiyor. Adresinize en yakın banka şubesine gidebilir ve hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Size en yakın Ziraat Bankası şubesi için tıklayın.

Ziraat Bankası hesabı açtırmanızın ardından havale, EFT ve fatura ödeme gibi pek çok bankacılık işlemini internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternet bankacılığı hizmetinden siz de faydalanabilirsiniz. 

İnternetten Ziraat Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası hesap açma işlemi için tercih edebileceğiniz ikinci yol online işlemdir. İnternet üzerinden online olarak bankanın resmi web sitesi olan www.ziraatbank.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor.
Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “İnternet Şubesi” bölümüne gelerek "Bireysel" tıklayın ve açılan sayfada Dijital Bankacılık müşterimiz olmak için için yazan yazının altında yer alan "HEMEN BAŞVUR" bağlantısına tıklayın. Tekrar bi sayfa açılacak ve burada yer alan ilgili alanları doldurduktan sonra hesap açma talebiniz bankaya anında ulaşacaktır. 

Dilerseniz hesap açma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bankanın 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı hattını arayabilirsiniz.  

Ziraat Bankası hesap açma işlemi yaparak paranızı güvenli şekilde muhafaza edebilir, bankacılık işlemlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası hesap açma işlemi için 18 yaşını doldurmuş olma koşulu aramaktadır. 


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler