Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası hesap bakiyesi öğrenme.


Ziraat bakiye sorgulama servisi ile nerde olursanız olun hesaplarınızın bilgilerine anında ulaşabiliyorsunuz. İster bilgisayarınızdan yada tabletten internet bankacılığını kullanın isterseniz de cep telefonunuzdan anında Ziraat Bankası hesap bakiye bilgilerinize ulaşın.

Hesap Kartı Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hesap bakiye öğrenme işlemleriniz için tüm Ziraat Bankası şubelerine gidebileceğiniz gibi yolunuzun üzerindeki ATM'leri de kullanabilirsiniz. Şube ve ATM bazında geniş bir ağa sahip olan Ziraat Bankası hesap bakiye öğrenme açısından müşterine kolaylık sağlıyor.




ATM'ye veya şubeye gitmeye gerek duymadan da hesap bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan yada sabit hattan 444 0 000 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır. TC kimlik numaranızı girerek yönlendirileceğiniz menüde önce kart işlemleri sonra bakiye bilgisi öğrenme kısmı çıkacaktır. Bu kısımda şifrenizi girerek hesap kartı bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz.
İnternetten hesap bakiyesi öğrenme için www.ziraat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bireysel internet şubesine giriş yaptığınızda hesap bakiyesi ve kullanılabilir bakiyeyi görüntüleyebilirsiniz.

Cep Telefonundan Hesap Bakiye Öğrenme Ziraat

Mesajla hesap bakiye öğrenme servisi, Ziraat Bankası'na kayıtlı cep telefonu numarası aktif olan müşteriler için geçerlidir.
Ziraat hesap bakiye öğrenme işleminiz için 3 değişik yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki BAKIYE yazarak 4747'ye mesaj göndermektir.

Öğrenmek istediğiniz bakiye yalnızca bir hesap için ise BAKIYE (Ek No) yazarak hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 4747'ye göndereceğiniz bu mesajın yanıtında yalnızca belirttiğiniz hesabın bakiye bilgilerini alabilirsiniz.

Cep telefonunuza farklı müşteri numaralarınızda bağlı ise hesap bakiye öğrenme Ziraat Bankası işlemleriniz için BAKIYE boşluk müşteri no yazdıktan sonra 4747'ye mesaj yollamanız gerekmektedir. Örneğin; 'BAKIYE 5015555' şeklinde yazacağınız mesajın ardından 5015555 numarası ile kayıtlı bulunan hesaplardaki 'hesap bakiye bilgileri' tarafınıza gönderilecektir.

Diğer Makaleler