Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı kullanmak için nasıl şifre alabileceğinizi bu makaleyi okuyarak öğrenebilirsiniz.


Ziraat Bankası internet şubesi aracılığıyla günün her saati hayatınızdaki bankacılık işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik şubesiz bankacılığın sunmuş olduğu avantajlı faiz oranlarından yararlanırken, şubeye göre daha düşük maliyetlerle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap açma, kapama, EFT yapma, fatura ödeme, kredi başvurusunda bulunma, döviz alıp satma, kredi kartı ekstre görüntüleme gibi işlemleriniz için fazla vakit harcamak istemiyorsanız Ziraat Bankası internet şubesine giriş yapmanız yeterlidir. 

ZİRAAT BANKASI İNTERNET ŞUBESİ İÇİN ŞİFRE ALMA

Ziraat Bankası internet şubesine giriş yaparak dilediğiniz işlemi hızlı bir şekilde yapabilmeniz için şifre oluşturmanız gerekmektedir. Size özel oluşturulan Ziraat Bankası internet şifresi ile güvenli bir ortamda hesaplarınıza ulaşabilir, yatırımlarınızı yapabilir veya ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İnternet şubesi şifre oluşturma işlemleriniz için bankanın web sayfası üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Açılan sayfada vergi kimlik numaranızı yada T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra cep telefonu numaranızı başında sıfır olmadan yazınız. Son olarak ekranda istenilen güvenlik kodunu da doğru yazdığınızdan eminseniz giriş butonuna tıklayınız. Başvuru sırasında Ziraat Bankkart yada kredi kartını kullanabilirsiniz. Fakat kredi kartı ile yapılan başvurularda vadesiz mevduat hesabınızın kredi kartınıza tanımlı olması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası internet şifre alma talebinizin ardından banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuza bir onay SMS'i gönderilecektir. Başvuru ekranına mesajda yer alan şifreyi ve istenilen diğer bilgileri de girerek Ziraat Bankası internet şifre oluşturma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde internet şubesi giriş şifreniz tarafınıza iletilmezse, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ilk şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şube şifre alma sayfası:
https://online.ziraatbank.com.tr/p/b/customerquery.aspx 

ZİRAAT BANKASI İNTERNET ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM?

Bankacılık işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilmek için internet şubesini kullanmak istiyorsunuz fakat giriş şifrenizi unuttunuz. Böyle durumlarda müşteri tanımıza göre yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Bankanın kurumsal müşterileri arasındaysanız 0 850 220 00 00 yada 444 00 00 telefon numaralarını arayarak yeni bir internet şifresi oluşturabilirsiniz. Eğer bankanın bireysel müşterisiyseniz işlemlerinizi internetten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şubesi yeni şifre alma için aşağıda yer alan şifremi unuttum linkine tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilen kişisel bilgileri yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayarak devam ediniz. Bankanın sistemi tarafından vermiş olduğunuz kişisel bilgiler teyit edildiğinde yeni şifre alma işlemleriniz tamamlanmış olur. Verdiğiniz bilgiler bankanızda kayıtlı cep telefonu numarası ile eşleşmezse başvurunuz onaylanmaz. Cep telefonu numaranızı güncellemek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şifre alma yada yeni şifre oluşturma taleplerinizi size en yakın Ziraat Bankası şubesine de iletebilirsiniz. Şube aracılığıyla yapılan başvurularda tarafınıza verilen müşteri numarası ile internet şubesine giriş yapabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şubeden yapılan başvurularda en az bir adet vadesiz mevduat hesabı bulunması şarttır.

 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler