Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Artırma

Ziraat Bankası kredi kartı limit artırma işlemlerini bu makaleyi inceleyerek takip edebilirsiniz.


Ziraat Bankası kredi kartlarını kullananlar yaptıkları alışverişlerde veya ihtiyaçlarını karşılarken kart limitleri ile ilgili sorun yaşadıklarında Ziraat kredi kartı limitin artırılması talebinde bulunabiliyor. Bu sayede daha yüksek limitli bir kredi kartına sahip olduklarından diledikleri gibi alışverişlerini yapmaya devam edebiliyorlar.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma Talebi Nasıl Yapılır?

  • Eğer 5 bin TL ve üzeri limit arttırma talebinde bulunacaksanız yalnızca banka şubelerine bu talebinizi kabul ediyor. 5 bin TL’ye kadar olan kredi kartı limit arttırma talepleri için farklı yollarla da başvuru yapabilirsiniz.
  • Ziraat Bankası şubeleri aracılığı ile gayet kolay bir şekilde kart limiti arttırma taleplerinizi banka iletebilirsiniz. Bunun için banka şubelerinden herhangi birine giderek yazılı dilekçe vermeniz gerekiyor.
  • Ziraat Bankası ATM ile de kredi kartı limit yükseltme taleplerini kabul ediyor. ATM aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak, 444 00 00 numaralı çağrı merkezini arayarak da talebinizi bankaya iletmeniz mümkün.
Ziraat Bankası internet bankacılığı hizmetleri ile de müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yaparak talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Diğer Makaleler