Ziraat Bankası MTV Taksitlendirme

Ziraat Bankası MTV taksitlendirme ve ödemeleri.
Ziraat Bankası kredi kartlarıyla MTV ödemesini 3 taksitte yada 5 taksitte yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın yaptığı MTV kampanyasından yararlanabilmek için Maximum özellikli kredi kartınız olması gerekmektedir.

MTV'de Taksit Yapan Bankalar

Yılda iki kere ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi 2.taksit ödemeleri 1 Temmuz 2015 tarihinde başladı. MTV ödemelerinde 2. dönemin başlamasıyla birlikte birçok banka müşterilerine özel MTV'de taksit kampanyaları yaptı. Yani devletin her yıl 2 taksit imkanı sağlamasının yanında bankalarda +taksit imkanı sunmaya başladı.
MTV'de taksit yapan bankalar arasında Ziraat Bankası 'da bulunmaktadır. 31 Temmuz tarihinde sona erecek olan MTV kampanyasından yararlanabilmeniz için MTV ödeme kanallarından Ziraat Bankası kredi kartınız ile işlem yapmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan sadece Maximum özellikli kart sahipleri yararlanabilecek.

MTV En Fazla Taksit Yapan Kart Ziraat Maximum

1 Temmuz–31 Temmuz 2015 tarihleri arasında MTV en fazla taksit yapan kart Ziraat Maximum oldu. Ziraat Bankasına ait olan kart, MTV ödemelerinde 250 TL'ye kadar harcama yapanlara 3 taksit imkanı sağladı. Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni öderken 250 TL ve üzeri harcamada bulunan Ziraat Maximum kart sahiplerine ise 5 taksit fırsatı verilmektedir. 75 TL ve altı harcamalara ise taksit yapılmamaktadır

MTV Ziraat kredi kartına taksit imkanı için işlemlerinizi www.gib.gov.tr'den, Ziraat Bankası internet şubesinden ve ATM'ler üzerinden yapmanız gereklidir.

Diğer Makaleler