Ziraat Bankası MTV Ve Trafik Cezası Ödeme

Ziraat Bankası şubelerinden mtv ve trafik cezası ödemesi.


Motorlu Taşıtlar Vergisi, araç sahiplerinin her yıl ödemekle yükümlü olduğu bir vergi türüdür. Yılda iki kez ödenmesi yapılan MTV borcu için aracın bağlı bulunduğu il yada ilçedeki vergi dairesine gidilir. Sıra beklemekle zaman kaybetmek istemeyenler ise MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerini Ziraat Bankası'nda gerçekleştirebilir.

Ziraat Bankası MTV Ve Trafik Cezası Ödemesi Nasıl Yapılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu Ziraat Bankası'nın tüm şubelerinden ödeyebilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın şubeye giderek MTV ve Trafik Cezası ödemeleriniz için talimat verebilirsiniz.
İnternet bankacılığından ödemeler kısmındaki adımları takip ederek MTV borcunuzu yatırabilirsiniz. İnternet bankacılığı için şifre edinmek isteyenler ilgili şubeye başvuruda bulunabilirler.
Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama bölümünü kullanarak aracınızın MTV borcunu öğrenebilir ve tüm Ziraat ATM'lerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

MTV Kredi Kartıyla Nasıl Ödenir?

www.gib.gov.tr adresini ziyaret ettiğinizde İnternet Vergi Dairesi hizmetini kullanarak Ziraat Bankası MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sırasıyla Motorlu Taşıtlar-Motorlu Taşıtlar Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme adımlarını izleyerek sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

VISA ve Mastercard amblemli Maximum özellikli Ziraat Bankası kredi kartları ile MTV ödemenizi gerçekleştirmeniz halinde size sunulan muhteşem kampanyadan da yararlanabilirsiniz. 1 Temmuz-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli olan MTV kampanyası 250 TL'ye kadar 3 taksit yaparken, 250 TL ve üzeri işlemlerinizde 5 taksit imkanı vermektedir. 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler