Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Olarak Bağlanma 2022

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanma 2021 yılı itibari ile çok daha kolay bir hal almıştır ve sadece 2 tuş ile bağlanmak mümkündür.


Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanma 2022 yılı bankacılık işlemeleri ve özellikle telefon bankacılığı işlemleri konusunda en çok merak edilen konuların başında gelir. Sadece basit birkaç tuşlama ile Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmak mümkündür. Özellikle Ziraat Bankası kartımı kaybettim, çaldırdım vb. problemleri yaşıyorsanız, hemen 444 00 00 veya 0850 222 00 00 numaralı telefonları aramanız durumunda, ilk olarak yapılan “Kayıp/Çalıntı Kart ve Şüpheli İşlem Bildirimleri için 0(sıfır) tuşlaması yapınız” uyarısına dikkate alarak, uyarıdan hemen sonra 0(sıfır) tuşuna basmalısınız. Bu menüden sadece kayıp/çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimleri yapabileceğini unutmamanız gerekir. Farklı işlemler için Ziraat Bankası bu menüden size yardımcı olmayacaktır. Öte yandan kartınızı çaldırmanız, kaybetmeniz ya da hesabınızdan bilginiz dışında işlem yapılması durumunda en hızlı şekilde Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi bu şekilde yapılabilmektedir.
 Kartınızın kaybolması, çalınması veya hesabınızda şüpheli bir işlem yapılmaması durumlarında da hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmanız söz konusudur. Birkaç tuşlama sonucunda direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanılacaktır ancak telefon bankacılığında çeşitli işlem menülerinin olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden bu işlem menülerine göre müşteri hizmetlerine bağlanmak, çok daha iyi bir hizmet almanıza neden olacaktır. Bununla birlikte Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanma 2021 yılında birkaç ufak çaplı güvenlik kontrolünün ardından söz konusu olacaktır. Ziraat telefon bankacılığı şifreniz, TC kimlik numaranız, kart numaranız veyahut müşteri numaranız gibi bilgiler, müşteri temsilcisine bağlanmadan önce sizden istenebilecektir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Nasıl Bağlanılır? 2022

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt nasıl bağlanılır?” sorusuna yanıt arayan bireylerin ilk olarak hangi işlem için veya ne konuda müşteri hizmetlerine bağlanmak istediklerini netleştirmeleri gerekir. Şöyle ki; Ziraat telefon bankacılığı işlem menülerinin tümünün son kısmında müşteri hizmetlerine bağlanma seçeneği yer alır ancak işlem menüsüne göre en alakalı şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak, çok daha hızlı ve çok daha kolay yardım almanıza olanak sağlar. 444 00 00 veya 0850 222 00 00 numaralı telefonları aramanızın ardından, şu adımları izleyerek yapmak istediğiniz işleme göre en hızlı şekilde müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz:
 • Ziraat Kart İşlemleri ile İlgili Direkt Olarak Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak: Öncelikle 1(bir) tuşuna ve sonrasında 0(sıfır) tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
 • Ziraat Bankacılık İşlemleri ile İlgili Direkt Olarak Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak: Öncelikle 2(iki) tuşuna ve sonrasında 0(sıfır) tuşuna basılması yeterli olacaktır.
 • Ziraat Şifre İşlemleri ile İlgili Direkt Olarak Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak: Öncelikle 3(üç) tuşuna ve sonrasında 0(sıfır) tuşuna basmak yeterli olacaktır.
 • Ziraat İnternet ve Mobil Bankacılık Teknik Destek ile İlgili Olarak Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak: Öncelikle 4(dört) ve sonrasında 0(sıfır) tuşuna basmak yeterli olacaktır.
 • Ziraat Ekstre, Hareket ve IBAN Numarası Alma İşlemleri ile İlgili Müşteri Hizmetlerine Direkt Olarak Bağlanmak: Öncelikle 5(beş) ve sonrasında 0(sıfır) tuşuna basarak direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
 • Ziraat OGS ve HGS İşlemleri ile İlgili Direkt Olarak Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak: Öncelikle 6(altı) tuşuna ve sonrasında 0(sıfır) tuşuna basılması yeterli olacaktır.
 • Ziraat Banka Ürünleri Hakkında Bilgi Alma ve Başvuru İşlemleri için Direkt Olarak Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak: Öncelikle 7(yedi) tuşuna ve sonrasında 0(sıfır) tuşuna basmak yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı İşlemleri

Ziraat Bankası telefon bankacılığı işlemleri, finansal ve bankacılık işlemlerinde dair birçok işlemi gerçekleştirebileceğiniz işlem menülerinden oluşur. 444 00 00 veya 0850 222 00 00 numaralı telefonlar vasıtasıyla Ziraat Bankası’nın telefon bankacılığına ulaşmak söz konusudur. Sesli komut veya tuşlama yöntemleri sayesinde yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemler hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek adına Ziraat telefon bankacılığı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Temel İletişim Bilgileri ve Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Detayları

Ziraat Bankası temel iletişim bilgileri, sadece telefon bankacılığı ile direkt olarak müşteri hizmetlerinize bağlanmanız açısından faydalanabileceğiniz bilgiler değildir. Aynı zamanda Ziraat Bankası’nın diğer tüm iletişim kanalları hakkında bilgi alabileceğiniz bilgilerdir. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü iletişim bilgileri, e-posta iletişim bilgileri ve adres bilgileri gibi birçok detayı bu bilgiler vasıtasıyla elde edebilirsiniz. Söz konusu bilgilere dair detaylar ise şu şekildedir:
 • Ziraat Bankası Tüm Çağrı Merkezi Numaraları: 444 00 00 – 0850 222 00 00
 • Ziraat Bankası KEP Adresi: ziraatbank@hs01.kep.tr
 • Ziraat Bankası İletişim Formu Sayfası: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bize-ulasin/iletisim-formu
 • Ziraat Bankası En Hızlı Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Yöntemi: 444 00 00 – 0850 222 00 00 numaralı telefonları aradıktan sonra öncelikle 1(bir), sonrasında 0(sıfır) tuşuna basmak
 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Kolaylığı: 10 üzerinden 9 puan gibi bir kolaylık derecesi söz konusudur
 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tahmini Bekleme Süresi: Arama yaptığınız konuma göre değişir ancak ortalama 6 dakika bekleme süresi vardır.
 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Saatleri: 7 gün 24 saat boyunca destek alınabilir
 • Ziraat Bankası Genel Merkez Adresi: Hacı Bayram, Atatürk Blv. NO:8, 06050 Altındağ/ANKARA

Ziraat Bankası POS Destek Hattı ve Telefon Numarası

Ziraat Bankası POS destek hattı da müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda önem de taşıyan konu ve detaylarda biri olarak tanımlanabilir. Ziraat Bankası’nın POS hizmetlerini kullanan işletmelerin zaman zaman yaşamış oldukları problemler karşısında anında destek almaları gerekir. Ziraat Bankası POS ile ilgili problemlerin çözümü adına işletmelerin 0850 202 35 00 numaralı telefonu kullanmaları mümkündür.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Olarak Bağlanma Sıkça Sorulan Sorular

 1. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Olarak Bağlanma Kaç Dakika Sürer?
  Müşteri hizmetleri adına ortalama bekleme süresi 6 dakikadır ancak yoğunluk durumuna göre bu sürenin çok daha az ya da çok daha fazla olması söz konusudur.
 2. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine En Kısa Nasıl Bağlanırım?
  Müşteri hizmetleri numaralarından birini aramanızın ardından 1-0 tuşlamalarıyla anında bağlanabilirsiniz.
 3. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile Görüşmek Ücretli mi?
  Ziraat Bankası bu konuda tüketicilerden herhangi bir ücret talep etmez ancak operatörünüz bu konuda standart telefon görüşmesi tarifesini tarafınıza yansıtır.
 4. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları Nedir?
  Müşteri hizmetleri numaraları 444 00 00 veya 0850 222 00 00 numaralarıdır.
 5. Ziraat Bankası Şubeleri Telefon Numaraları Nelerdir?
  Ziraat Bankası şubeleri iletişim bilgileri hakkında Türkiye geneli tüm şubeler için bilgi alabilmek adına Ziraat Bankası şubeleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler