Ziraat Bankası Şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım?

Ziraat Bankası banka kartı, kredi kartı şifresini unutma durumunda neler yapılabileceğinin açıklaması.


ATM işlemlerinizde ve alışverişte kullanabileceğiniz Ziraat Bankası kartınızın şifresini unutmanız halinde yeni şifre oluşturmanız gerekmektedir. 

Ziraat Bankası kart şifremi unuttum ne yapabilirim?

Ziraat Bankkart veya Temassız Bankkart şifresi unutma durumlarında Ziraat Bankası şubelerine giderek, pos cihazları aracılığıyla yeni şifre oluşturma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ziraat Bankamatik şifremi unuttum şubeye gitmeden nasıl geri alabilirim?

Ziraat Bankası'na ait 444 00 00 veya 0850 220 00 00 telefon numaralarından birini arayarak Ziraat Bankkart, Temassız Bankkart, Genç Bankkart, Kampüs Kart, Kazandıran Bankkart veya Avans Bankkart şifre yenileme işlemleriniz için talimat verebilirsiniz.

Ziraat banka kartı aldım şifremi nasıl oluşturabilirim?

Ziraat Bankası banka kartı için şubeye başvuruda bulundunuz ve kartınız geldiğinde teslim almaya gittiniz. Yeni şifremi nasıl oluşturabilirim diye merak ediyorsanız, teslim alırken şubenizde bulunan pos cihazlarını kullanarak veya iletişim merkezini arayarak banka kart şifrenizi güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Ziraat kredi kartı şifresini unuttum nasıl yenilenir?

Ziraat Bankası kredi kartları şifresini unutma durumunda 444 00 00 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandığınızda Ziraat Maximum kredi kartı için yeni şifre alma talebinde bulabilirsiniz. 

Ziraat Bankası internet şube şifresini unuttum ne yapmalıyım?

444 00 00 numarasını arayarak Ziraat Bankası internet şubesi için yeni şifre alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda Maestro/Electron Bankkart numaranızı ve ATM şifrenizi girerek hızlı işlem yapabilirsiniz.
Ziraat Bankası internet şube parolasını unutmanız durumunda ise şubeye gitmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası internet şube parolası için dilekçe verdiğinizde yeni parola zarfınızı alabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler