Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ve Ziraat Bankası telefon bankacılık hizmetleri ile ilgili en güncel ve detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 2020 Güncel Bilgilendirme

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan iki hat bulunmaktadır.
Bunlar 444 00 00 veya 0850 220 00 00 olarak hizmet vermektedir. Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi veya müşteri hizmetleri olarak bilinen yardım hattıyla ilgili internetten detaylı bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Sesli Yanıt Sistemi

0850 220 00 00 nolu hattan sesli yanıt sistemi sayesinde sadece birkaç kelime söyleyerek hizmet alabilirsiniz. Bu hat sayesinde kart işlemleri, şifre işlemleri, bankacılık işlemleri, internet bankacılığı işlemleri, kayıp çalıntı bildirimi ve daha birçok konuda Ziraat Bankası’ndan destek alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Kısayol Tuşu

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma kısayol tuşu nedir diye merak ediyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki kombinasyonu hatta bağlandıktan sonra sırayla uygulamaktır:

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yetkilisine direk bağlanmak için kısayol tuşları:
2+1+kart şifresi+0

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Numarası

444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralar sayesinde Ziraat Bankası telefon bankacılığı hattına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorulara Cevaplar

Ziraat Bankası’nın sitesinde yer alan bu linke tıklayarak bankanın otomatik cevapladığı kredi kartı konulu soruları görebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler