TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

BurganBank EFT Saatleri

Burganbank, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini arttırabilmek için yenilikçi hizmet vermeye devam etmektedir. Banka, müşterilerinin daha hızlı ve daha kolay EFT işlemlerini yapabilmeleri için platformlarını yeniledi. Burganbank EFT saatlerinde ise herhangi bir değişikliğe gidilmedi.

 

Burganbank EFT Çalışma Saatleri

Bir bankadan başka bir bankanın hesabına yapılan para transfer işlemine EFT denilmektedir. EFT işlemlerinin yapılabilmesi için her bankanın kendi saat uygulaması farklıdır. Burganbank EFT saatleri gün içerisinde 09.00-16.30 olarak bilinmektedir. Bu zaman aralığı içerisinde yapacağınız EFT işlemleri yaklaşık 10 dakikada karşı banka hesabına geçmektedir.

Bankada yaşanabilecek yoğunluklar sebebiyle Burganbank EFT işlemleri için geçen süre bazen de 30 dakikayı bulabilmektedir. Burganbank EFT saati içerisinde işlem yapacak olan banka müşterilerinin bu süreyi göz önünde bulundurmalarını öneririz.

Burganbank EFT İşlem Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aynı gün hesaba geçmeyen işlemleriniz olduğunda hızlı ve kolay bir şekilde Burganbank EFT sorgulama yaptırabilirsiniz. Bunun için kendi EFT işlem bilgilerinizi kontrol ettikten sonra çağrı merkezini arayabilirsiniz. 0850 222 82 22 numarasından yapacağınız görüşmelerde Burganbank EFT sorgulama imkanını sahipsiniz. Dilerseniz şubelerdeki konu ile alakalı görevliler ile görüşerek de Burganbank EFT işlem sorgulaması yaptırabilirsiniz.

Para transferlerinizdeki sorunların devam etmesi halinde ise bankanın merkezi ile irtibata geçebilir, Burganbank EFT sonucu sorgulama işlemlerinizde ne gibi bir sorun olduğunu öğrenebilirsiniz.