TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Burgan Bank IBAN Sorgulama - Öğrenme

Burgan Bank IBAN Sorgulama
Burganbank Hesabı IBAN numarası Burganbank İnternet Sitesi üzerinden öğrenilebilmektedir.
 

  Burganbank IBAN No Hesaplama için http://www.burgan.com.tr/web/6-15-1-1/burgan_bank_-_tr/bireysel_bankacilik/mevduat/iban_hesaplama   bağlantısı üzerinden Burganbank IBAN Hesaplama Sayfasına ulaşabilir. Hesaplama işlemi için aşağıdaki üç bilgiye gerek var:
  • Burganbank Şube Kodu
  • Burganbank Hesap Numarası
  • Burganbank Ek Numarası

Burganbank Şube Kodu ; 4 hanelidir. Burganbank Şube Kodu bilgisine Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burganbank Hesap Numarası ; 8 Haneden oluşmaktadır.

Burganbank Hesap Ek Numarası ; 3 Haneden oluşmaktadır.
Burganbank IBAN Hesaplama Sayfasına bu üç bilgi girildiğinde Burganbank Hesabınıza ait IBAN numarası hesaplanacaktır.

Burganbank IBAN Numarası Kaç Hanelidir? Tüm bankalar gibi Burganbank IBAN numarası da 26 hanelidir.

Burganbank IBAN Numarası ile Neler Yapabilirsiniz? IBAN Numarası Neden Gerekli?

Para transferi, EFT ve Havale işlemleri yapabilirsiniz. IBAN Numarasını bildiğinizde bu işlemleri daha kısa sürede ve daha güvenli olarak yapabileceksiniz
Burganbank IBAN Hesaplama işlemini sadece kendi hesabınız için değil, para transferi gerçekleştireceğiniz başka bir hesap için de kullanabilirsiniz. Bunun için de yukarıda yazan 3 bilgiye ihtiyacınız olacak. Para göndereceğiniz hesabın IBAN numarasını biliyor olmanız, işleminizi çok daha kısa sürede yapmanızı sağlar.

IBAN Doğrulama Nedir?

Burganbank IBAN No Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğrenilir? IBAN Numarası Hangi Bankaya Ait Bilgisine Nasıl Ulaşılabilir? IBAN Hesaplama Araçlarıyla hesapladığınız IBAN Numaranızı ya da işlem yapacağınız karşı tarafın IBAN Numarasını şu adresle doğrulayabilirsiniz: Türkiye Bankalar Birliği IBAN Kodu Doğrulama Sayfası Bu sayfa ile girdiğiniz IBAN Numarasının kime ait olduğunu ve hangi bankaya ait olduğunu kontrol edebilirsiniz. IBAN Geçerlilik Hesabını da böylece yapmış olursunuz.

Yurtdışı IBAN Numaralarının doğruluğunu yine bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Yurtdışı IBAN numarasının kime ve hangi bankaya ait olduğunu böylelikle öğrenebilirsiniz.