Burgan Bank

444 8 222 / 0 850 222 82 22
Swift Kodu:
TEKFTRIS
EFT Kodu:
0125

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Burgan Bank kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Burgan Bank şubelerini görebilirsiniz.

Burgan Bank Krediler

Burgan Bank kredi ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmeniz için bankaya ait olan kredi ürünleri için oluşturulan sayfalarda Burgan Bank kredilerinin faiz oranlarına ve diğer detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Hesaplama

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Burgan Bank kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartları

Aşağıda Burgan Bank kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank Vadeli Hesaplama ve Oranlar

Burgan Bank vadeli mevduat ürünlerini hesaplayabilir ve diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Burgan Bank mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Burgan Bank vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

Burgan Bank Şubeler

Burgan Bank şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Burgan Bank şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Şube Sayısı:
58
Yurtdışı Şube Sayısı:
0
Çalışma Saatleri:
09:00-12:30 öğle arası 13:30-17:00