TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

444 0 500

Swift Kodu :CITITRIX

EFT Kodu :0092

Bu sayfada bankanın kredilerini görüp hesaplama yapabilir, Citibank kredi kartlarını görebilir, bankanın mevduatlarını hesaplayabilir ve mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfada Citibank şubelerini görebilirsiniz.

Citibank Detay Sayfası

CİTİBANK KREDİ HESAPLAMA

KREDİLER ANASAYFA

Aşağıdaki kredi hesaplama aracından Citibank kredilerini hesaplayabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hesaplama kutusunun altından bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini görebilirsiniz.

CİTİBANK MEVDUAT HESAPLAMA

MEVDUATLAR ANASAYFA

Yukarıdaki hesaplama kutusu ile Citibank mevduatlarını hesaplayabilirsiniz. Mevduat tutarı ve vade süresini seçtikten sonra çıkan sayfada vadeli ve e-vadeli mevduat hesaplama sonucunu göreceksiniz. Aşağıda linklere tıklayıp Citibank vadeli ve e-vadeli mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz.

CİTİBANK KREDİ KARTLARI

KREDİ KARTLARI SAYFASI

Aşağıda Citibank kredi kartlarını görebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın sayfasında kredi kartının alışveriş, nakit avans ve gecikme faiz oranlarını, nakit avans komisyonu ücretini öğrenebilirsiniz.

CİTİBANK ŞUBELERİ

TÜM BANKA ŞUBELERİ

Citibank şubelerini bulmak için aşağıdaki "İl Seçiniz" kutusundan şubeyi aradığınız ili ardından "İlçe Seçiniz" ile seçtiğiniz ilçedeki şubeleri görebilirsiniz. Şube sayfasında Citibank şubelerinin telefon, fax, adres, harita konumu ve şube kodu bilgilerini öğrenebilirsiniz.

CİTİBANK İÇERİKLERİ HAKKINDA

Sitemizde bulunan Citibank profil sayfasından bankanın kredileri, kredi kartları, mevduatları ve Citibank şubeleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bankanın yurt içi ve yurtdışındaki şubelerinin adres, telefon, şube kodu ve şubenin harita konumu bilgileri,

Citibank kredilerinin faiz oranları, mevduat faiz ve vade bilgileri, Citibank kredi kartlarının yıllık aidat ücretleri, faiz oranları ve Citibank kredi kartlarına özel hazırlanmış kampanyaların detaylarına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada ve sitemizdeki diğer Citibank sayfalarında bulunan bilgilerin değişmiş olmasından doğabilecek herhangi bir problemden bankalar.org sorumlu tutulamaz. Citibank hizmetleri hakkında en doğru ve en güncel bilgiyi Citibank resmi web sitesinden edinebilirsiniz.