TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

​Denizbank EFT Saatleri

Denizbank 2016 EFT Saatleriiçin belirlenen saat aralığı; Denizbank EFT Başlangıç Saati 08:00 ve Denizbank EFT Bitiş Saati 16:30 olarak tespit edilmiştir. Denizbank hesabınızdan farklı bir banka hesabınıza yapacağınız para transferi ( EFT ) işleminizde bu saatler büyük önem taşımaktadır. Denizbank hesabınızdan 16:30 dan sonra gerçekleştireceğiniz EFT işleminiz sonucu paranız bir sonraki günün mesai saatinin başlangıcıyla birlikte karşı taraf banka hesabına geçiyor. Cuma günleri ise bu saat aralığı daha bir önem taşıyor. Çünkü Cuma günü saat 16:30’dan sonra yapacağınız EFT işleminiz haftasonunun tatil olması nedeniyle iki gün sonraya yani pazartesi gününe sarkıyor.

Denizbank EFT İşlemi Ne Kadar Sürer?

Denizbank EFT İşlem Süresiyaklaşık 5 dakika ile 10 dakika arasında sonuçlanıyor. Bankanızın EFT yaptığınız gün ve saat içerisindeki yoğunluk durumuna göre ise bu süre 30 dakikaya kadar uzayabiliyor. Bu yüzden Denizbank EFT İşlemleriiçinbankanın yoğunluk saatlerini de göz önünde bulundurmanızı ve öneriyoruz.

Denizbank EFT Sorgulama

Gerçekleştirdiğiniz EFT işleminiz sonucunda yatırdığınız para karşı taraf hesabına geçmemiş iseDenizbank EFT Sorgulamaişlemi yapabilirsiniz. Halk Bankası EFT Sorgulama İşlemi yapmadan önce ise EFT işleminiz üzerinden makul bir sürenin (5 – 30 dakika) geçmiş olmasını beklemenizi öneriyoruz.Çünkü yukarıda belirttiğimiz üzere banka yoğunluğu dolayısıyla EFT işleminizin tamamlanmasında bir gecikme olabilir.Makul süreler aşılmış fakat paranız karşı taraf hesabına geçmemiş ise birinci adım olarak hesap bilgilerinizi önce kendiniz EFT yaptığınız sistem üzerinden tekrar kontrol etmelisiniz. Hesap bilgilerinizde de bir sorun görünmüyorsa ikinci adım olarak Denizbank hesabınızın bağlı olduğu Banka Şubenizi aramanız gerekmektedir. Bankanız müşteri hizmetleri yetkilisi, gönderici ve alıcı hesap bilgilerinin doğruluğunu, uyuşup uyuşmadığını kontrol edecek gerekirse EFT işleminizi iptal ya da tekrar edecek ve EFT İşleminizin başarıyla sonuçlanmasını sağlayacaktır.