TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

Finansbank EFT Saatleri

Finansbank 2015 EFT Saatleri, Finansbank hesabınızdan farklı bir banka hesabına yapacağınız para transferinizin ( EFT ) karşı taraf hesabına zamanında geçmesi açısından önem taşımaktadır. Finansbank EFT Başlangıç Saati 09:00 ve Finansbank 2015 EFT Bitiş Saati 17:15 olarak belirlenmiştir.


Finansbank EFT işleminizi Finansbank Banka Şubeleri, Finansbank ATM’leri, Finansbank Mobil Bankacılık ve Finansbank İnternet Bankacılığı araçlarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.  Diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank hesabınızdan EFT saatleri içerisinde gerçekleştireceğiniz EFT işleminiz sonucu para transferiniz aynı gün ve saatlerde alıcı hesabına geçecektir. EFT Bitiş Saati olan  17:15’den sonra gerçekleştireceğiniz EFT ise ancak takip eden günün mesai saati başlangıcıyla birlikte karşı taraf hesabına geçecektir. Cuma günü saat 17:15’den sonra yapacağınız EFT işlemi ise hafta sonu tatili nedeniyle diğer haftanın ilk mesai günü karşı taraf banka hesabına geçmiş olacaktır.

Finansbank EFT İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Finasbank EFT İşlemi yaklaşık 5 – 10 dakika içerisinde sonuçlanacaktır. Fakat banka işlem yoğunluğu dolayısıyla bu süre 30 dakikaya kadar da uzayabilmektedir. İşlem yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

Finansbank EFT Sorgulama

Finasbank EFT Yaptım Para Hesaba Geçmedi; Bu durumda önce hangi kanalla EFT Yapmış iseniz bu sistem üzerinden kendi gönderici ve karşı taraf alıcı hesap bilgilerinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Kontrol yapmadan önce banka yoğunluğunu dikkate almanızı ve makul bir süre ( 30 dakika ) beklemenizi öneriyoruz. Bu süre sonucunda hala paranız karşı taraf hesabına aktarılmamış ise hesabınızın bağlı bulunduğu banka şubenizle irtibata geçmelisiniz. Bu işlemi şubenizi arayarak ya da telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesap bilgileriniz kontrol edilecek ve sorun giderilecektir.