2015 MTV Ödemeleri İçin Son Süre

MTV ödemeleri için verilen sürenin bitmesine ilişkin haber..
29 Temmuz 2015 Çarşamba 07:10


2015 MTV ödemelerinde ikinci taksit tutarını ödemek için verilen sürenin sonuna geliyoruz. Ödemelerinde sıkışıklık yaşayan araç sahipleri için bankalar, birbirinden farklı MTV kampanyaları düzenledi.

MTV ÖDEMELERİNDE SON 3 GÜN

MTV ödemelerinin ilk taksiti Ocak ayında yapılmıştır. Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesinde yer alan MTV ikinci taksitlerinin ödeme süresi 1 Temmuz'da başladı. Araç model ve markasına göre tutarı değişen MTV ödemeleri için son 3 güne girildi. Ödemeler  gib üzerinden yapıldığı gibi bankalar aracılığıyla da yapılabiliyor. Araç sahipleri, anlaşmalı banka şubelerine giderek, bu bankaların internet şubelerini kullanarak veya bankaların müşterilerine sunduğu diğer hizmetleri kullanarak ödemelerini yapabilecekler.
Ödemelerinde zorlanan araç sahipleri ise anlaşmalı bankaların kredi kartları ile MTV ödemesi yapma imkanına sahipler. Kredi kartı ile MTV ödemesi yapmak isteyenler www.gib.gov.tr adresini, banka şubelerini veya bankaların internet bankacılığını kullanabilecekler. MTV ödemelerinde kredi kartına taksit yapan bankalar arasında Akbank, TEB, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, DenizbankFinansbank, Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası bulunuyor.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler