2015 MTV Ödemesine Taksit İmkanı

2015 MTV Ödemesine Taksit İmkanı 2015 Ocak ayı araç sahipleri için Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesinin ilk taksit anlamına gelir.
12 Ocak 2015 Pazartesi 12:31


2015 Ocak ayı araç sahipleri için Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesinin ilk taksit anlamına gelir. Ancak ödemeyi taksitler halinde yapmak da mümkün! Kredi kartları MTV Ocak ödemesi için kart sahiplerine taksit olanağı tanıyor. 

Maximum Kart İle MTV Ödemesi

İş Bankası Maximum kart sahiplerine MTV ödemesini 3 taksitte gerçekleştirme olanağı tanıyor. Bu imkandan faydalanmak için 2 Şubat 2015 tarihine kadar, kartınız ile www.isbank.com.tr üzerinden veya www.garanti.com.tr ve www.gib.gov.tr adresleri üzerinden MTV ödemesi yapılabilir. 

Worldcard İle MTV Ödemesi 

Yapı Kredi Bankası’nın Worldcard’ının kullanan araç sahipleri de ödemelerini 3 taksit halinde yapabilir. Ancak taksit imkanından faydalanılması için 100 TL üzerinde MTV ödemesinin yapılması gerekiyor. Ödeme için www.gib.gov.tr veya www.yapikredi.com.tr ile www.worldcard.com.tr adresleri, banka şubeleri, telefon bankacılığı hizmeti tercih edilebilir. 

Cardfinans Veya Fixcard İle MTV Ödemesi 

Finansbank da Cardfinans ve Fixcard sahibi olan müşterilerine 3 taksit ile MTV ödemesini yapma şansını tanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için 31 Ocak 2015 tarihine dek 50.000 TL’ye kadar olan MTV ödemesinin yapılması yeterli olacak. Ancak ödeme yaparken ParaPuan kullanılması halinde bu kampanyadan faydalanma imkanı tanınmıyor. 

Paraf İle MTV Ödemesi

Halkbank Paraf kart sahiplerine 8 Şubat 2015 tarihine kadar ödeme yapılması kaydıyla MTV ödemesini taksitle gerçekleştirme şansını sunuyor. 500 TL’ye kadar olan MTV ödemelerine 3 taksit, 500 TL’den daha fazla olan MTV ödemelerine de 5 taksit imkanı tanındı.  
Ayrıca Paraf, Parafly, Business kartlardan herhangi biri ile MTV ödemesi yapılırsa, Onur Air’den yurt içi ve yurt dışı uçuşlara % 30 oranında indirim de uygulanacak. İndirim kampanyası Nisan ayının sonuna kadar geçerli olacak. 

Axess İle MTV Ödemesi 

Akbank 31 Ocak 2015 tarihine kadar 300 TL ve üzeri alışveriş olmak kaydıyla MTV ödemesini Axess ile yapan müşterilerine 3 taksit şansı tanıyor. Ancak bankanın kampanyası kapsamında ödeme peşin yapılacak, kredi kartına ise taksitli olarak yansıyacak. Akbank’ın Wings, Free, Axess Business, Wings Business, Axess KOBİ ve Bank’O Card Axess sahipleri de kampanyadan faydalanabilecek. 

Maximum İle MTV Ödemesi 

Ziraat Bankası 3 Şubat 2015 tarihine kadar ödemenin yapılması kaydıyla, 250 TL’ye kadar olan MTV ödemelerine 3 taksit, 250 TL üzeri işlemlere de 5 taksit imkanı sunuyor. Ancak 75 TL altında MTV ödemesine taksit şansı tanınmıyor.

Diğer Haberler