Akbank Akıllı Saat Uygulaması İle Banka Kolunuzda

Akıllı mobil cihazların geldiği gelişim noktasında kolda taşınabilen saat formundaki akıllı saatler, birçok fonksiyonu ile birlikte bankacılık işlemlerini de kolatlaştıran uygulamalar sunuyor.
25 Şubat 2014 Salı 13:07


Türkiye’de bankacılık sektörünün en ileri görüşlü ve teknoloji altyapılı hizmetlerini sunan bankası olan Akbank yeni nesil teknolojiye hizmetlerinde en hızlı şekilde uyum sağlıyor.  Özellikle de yeni nesil teknolojinin doğru ve etkili şekilde bankacılık hizmetlerine entegrasyonu konusunda her yeni teknolojik üründe Akbank, bankacılık sektörünün başarılı markası olarak öne çıkıyor.

Akbank Akıllı Saat Uygulaması ile Ne Yapılıyor 

Özellikle de son dönemlerin popüler teknolojisi akıllı saat teknolojisinde uygulaması ile müşterilerinin döviz kuru hesaplama, anlık olarak değerli metal fiyat bilgilerine ulaşabilme, BIST 100 içerisindeki hisse senetlerinin alım satım değerlerini görüntüleyebilme ve değişim grafik tablolarını görüntüleyebilme gibi önemli avantajlar sağlıyor.

Akbank Akıllı Saat Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlar ile entegre edilebilen I’ m Watch ile daha hızlı ve daha profesyonel bir hizmet sunuyor. Her geçen gün gelişen teknoloji ile bu alanda sunulan hizmetlerin daha da çeşitleneceği bilgisini Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz müşterilerine gelişen teknolojinin hızına bakıldığından çok kısa bir zaman içerisinde bu hizmetlerin deri altına taşınacağını söyledi.

Diğer Haberler