Akbank FAV ile 18-26 yaş altı gençlere birçok bankacılık avantajı

Akbank FAV özelliği sayesinde 18-26 yaş aralığındaki gençler, birçok bankacılık işleminden avantaj sağlayabilirler.
11 Kasım 2020 Çarşamba

Akbank FAV özelliği, 18-26 yaş aralığında yer alan ve özellikle üniversite okuyan gençlere yönelik tasarlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde 18-26 yaş aralığında olan gençler birçok bankacılık işleminde avantaj sağlayabilirler ve belirli harcamalarda özel avantajlar elde edebilirler. Kampanyaya katılabilmek adına öğrenci olmaya gerek kalmazken, direkt olarak 18-26 yaş aralığındaki tüm gençler kampayaya katılabilirler. Kampayaya katılabilmek adına Akbank müşterisi olmak şarttır. Akbank müşterisi olmayan gençlerin, kampanyaya katılabilmeleri adına önceden hesaplarının olmasına gerek kalmaz. Direkt olarak yeni hesap açarak da kampanyaya katılabilriler.

Akbank Fav Nasıl Başvurulur?

Akbank Fav'a başvuru yapabilmek adına Akbank müşterisi olup, Akbank internet bankacılığı veya Akbank mobil bankacılıktan işlem yapılabilir. Akbank FAV menüsünden başvuru işlemleri kolaylıkla yapılır ve adınıza tanımlı FAV hesabı oluşturulur. Ayrıca bankada kayıtlı adresinize bir adet de özel FAV kartı gönderilir. Kartınızın tarafınıza ulaşmasının ardından FAV şartlarını karşılamanız durumunda direkt olarak Akbank FAV özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Akbank FAV Avantajları

Akbank FAV avantajları bakımından oldukça zengin bir bankacılık ürünüdür. Bu avantajların kullanılabilmesi adına her ay FAV hesabına 250 TL giriş olması gerekir. Ay içerisinde 250 TL hesaba girmemesi durumunda ise avantajlarından yararlanmak mümkün olmaz.

FAV hesabınızın olması durumunda her ay 10 adet EFT ve havale işlemini ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca her ay 5 kere ücretsiz bir şekilde ortak ATM'lerden para çekebilir ve bakiye görüntüleme işlemi yapabilirsiniz. Her hafta sonu hesabınıza Artı Para tanımlanır ve bankanın belirlemiş olduğu limitler dahilinde bu parayı harcayabilirsiniz. Bunun yanı sıra belirli markalarda ve internet sitelerinde yapmış olduğunuz alışverişlerinizde belirli tutarda indirimler kazanabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler