Akbank Kliksa Müşterilerine Online Kredi Sağlıyor

Akbank ve Kliksa arasındaki işbirliği kapsamında tüketiciler ilk defa bir e-ticaret platformu üzerinden hızlı ve kolay kredi başvurusu yapıp kredi alabilecek.
20 Mart 2014 Perşembe 11:08


Sabancı topluluğu Online alışveriş platformu Kliksa ile Akbank arasında işbirliği sonucunda tüketicilere bir ilki sağlayacak. E-ticaret platformu üzerinden hızlıca kolay kredi başvuru olanağı tüketicilere sunulacaktır. Akbank Kliksa müşterilerine online kredi kolaylığı işlemleri daha hızlı sonuçlanır.

Akbank ve Kliksa işbirliği ile Kliksa.com’dan alışveriş eden tüketicilere Akbank 36 aya varan vade seçenekleri üzerinden kredi kullandıracak. Kliksa müşterileri yaptıkları alışverişi, ‘kliksa. Com’ sepetine ekledikten sonra Akbank Kredi seçeneğinin tıklanması sonucunda kredi başvurusu işlemini kısa sürede yapacaktır. Kredi cevabı ise SMS ile hızlı şekilde alacaklardır. En yakın Akbank şubesinden istedikleri krediyi giderek alacaklar.
Sektörde ilki gerçekleştirdiklerini belirterek tüketicilerin e- ticaret kapsamında bir araya gelmeleri sağlanması hedeflendi. Kolay şekilde kredi başvurusu yapılıp, işlem anında cep telefonlarına SMS yolu ile bildirilecektir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler