Akbank Yeni Şubeler Açmaya Devam Ediyor

Türkiye’nin lider bankalarından Akbank hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor, müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla şubelerine yenisini eklemeyi eksik etmiyor.
08 Ekim 2013 Salı


Türkiye’nin lider bankalarından Akbank hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor, müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla şubelerine yenisini eklemeyi eksik etmiyor. Erzurum’da 4., Antalya’da 43. Şubesini açan Akbank herkesin ayağına gidiyor ve her kesimin ihtiyaçlarını karşılıyor. ‘Önemli olan müşteri memnuniyeti’ diyen ülkemizin önde gelen bankalarından Akbank Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde organize ettiği sosyal etkinlikler ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Daha Çok Şube Daha Çok Hizmet

Daha çok şube açarak ülkenin dört bir yanındaki vatandaşlara hizmet götüren Akbank yoluna hız kesmeden devam ediyor. Önemli olanın müşteri memnuniyeti olduğunu bilen Akbank sağladığı avantajlarla ister alışverişlerde olsun ister kredide olsun en avantajlı fırsatlarını müşterilerine sunmaktadır. Siz de bu avantajları öğrenmek için şubelerimizden birine uğrayın.

Kategori:

Diğer Haberler