Akbank’tan 10 bin TL faizsiz kredi kampanyası!

Akbank 10 bin TL faizsiz kredi kampanyası başlattı. Peki Akbank 10 bin TL faizsiz kredi kampanyasına kimler başvurabilir?
25 Ekim 2022 Salı 15:56


Akbank 10 bin TL faizsiz kredi kampanyası başlattı. Peki Akbank 10 bin TL faizsiz kredi kampanyasına kimler başvurabilir?
Akbank önemli bir kampanyaya imza attı. Akbank faizsiz 10 bin TL kredi kullanım kampanyası başlattı.

AKBANK 10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU!

10 bin TL faizsiz kredi kampanyası başlatan Akbank 18 yaşından büyük tüm gençlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi kampanya başlattı.

AKBANK 10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ DETAYLARI

Akbank faizsiz kredi kampanyası detayları şu şekilde; Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbank müşterisi olmak gerekiyor. Müşteri olan vatandaşlar faizsiz şekilde kredi kartına başvurarak 10 bin TL'ye kadar 6 ay vadede ücretsiz kullanabiliyor.

AKBANK 10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ İÇİN SON GÜN NE ZAMAN?

Kampanyadan faydalanmak için 30 Kasım tarihine kadar müşteri olmak gerekiyor. 30 Kasım 2022 tarihine kadar Akbank müşterisi olan vatandaşlar 15 Aralık tarihine kadar 10 bin TL faizsiz nakit avans kampanyasına başvuru yapabiliyor. Akbank müşterisi olan ve gerekli evrakları bankaya ulaştıran vatandaşlar kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyadan faydalanmanın ilk şartı Akbank mobil uygulamasını indirerek Akbank müşterisi olmak.

Akbank 10 bin TL faizsiz kredi başvuru linki... 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler