Anadolubank Anadolu Geleneklerini Yaşatıyor

“Anadolu geleneklerini yaşatıyoruz” adı altında bir projenin yapılandırılmasıyla birlikte günümüzde ikincisi olarak düzenlenen “Geleneksel Anadolu Yemekleri” etkinliğine katılım oldukça fazlaydı.
08 Ekim 2013 Salı

Anadolubank, Türkiye’de yepyeni bir yeniliğe imza atıyor. “Anadolu geleneklerini yaşatıyoruz” adı altında bir projenin yapılandırılmasıyla birlikte günümüzde ikincisi olarak düzenlenen “Geleneksel Anadolu Yemekleri” etkinliğine katılım oldukça fazlaydı.

Bu etkinlik içerisinde tarım ile uğraşan insanların Anadolu’da neler yaptıklarını, ne gibi sıkıntılar çektikleri ele alınırken, Anadolubank’ın tarıma olan bakışı ne durumda olduğuyla ilgili konular konuşuldu.

Bu etkinlik içerisinde Geleneksel Anadolu Yemekleri tanıtılırken, gecede çeşitli kırsal bölgeler de gezilerek, yörelere ait özel lezzetler tadıldı. Bunların yanı sıra Anadolu insanına ne gibi desteklerin verilmesi gerektiği, ne gibi hizmetlerin ilerleyen dönemlerde oluşacağı da bildirilmiştir.

Tarım sektörü alanında Anadolubank’ın ilerleyen dönemlerde desteklerinin olacağı bildirilirken, bu alanda yapılan çalışmalarla beraberinde sektörde ki en yüksek desteğinde planlarında bulunduğu bildirilmiştir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler