Araç satın almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat! Ziraat Bankası'ndan 6 ay ödemesiz kredi!

Ziraat Bankası, yakın zamanda sıfır veya ikinci el araç satın almak isteyen kişilere 6 ay ödemesiz, oldukça düşük faizli taşıt destek kredisini duyurdu.
22 Temmuz 2020 Çarşamba

Ziraat Bankası Taşıt Destek Kredisi, yakın zamanda araç satın almayı ancak gerek sıfır araç fiyatlarının gerekse ikinci el araç fiyatlarının artış göstermesinden yakınanlar için önemli fırsatlardan biridir. 6 ay geri ödemesiz olan bu kredinin, faiz oranları bakımından da son derece uygun olduğu görülürken, araç fiyatları artmadan ve kampanya sona ermeden söz konusu kredinin kullanılması önerilir.

Ziraat Bankası Taşıt Destek Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Taşıt Destek Kredisi faiz oranları alacağınız taşıt türüne, bankanın anlaşmalı olduğu firmalara göre ve kredi skorunuza göre değişim gösterebilir. Sıfır araç satın almak istiyorsanız, %0,49'dan başlayan faiz oranları %0,64'e kadar uzanır. Kredi skorunuzun durumuna göre bu faiz oranı bir miktar daha artış gösterebilir. İkinci el araç satın almak istiyorsanız da faiz oranları %0,82'ye kadar çıkabilir. Yine kredi skorunuz bu konuda önemli etkenlerden biridir ve kredi skorunuza göre ikinci el araç kredisi konusunda da farklılıklar ortaya çıkabilir.

Ziraat Bankası Taşıt Destek Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Taşıt Destek Kredisi başvurusu için SMS, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı gibi kanallar kullanılmamaktadır. Başvuru işlemleri için sadece şube kanalı sunulmuştur. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, müşteri temsilcileri vasıtasyıla taşıt destek kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz için yanınızda sadece nüfuz cüzdanınızın olması yeterlidir.

Ziraat Bankası Taşıt Destek Kredisi Vade Seçenekleri

Ziraat Bankası Taşıt Destek kredisi vade seçenekleri, sıradan bir taşıt kredisine göre oldukça esnektir. 60 aya kadar vade kullanabilirsiniz. Ayrıca 6 ay ödeme yapmaksızın bu kredi ürünün kullanabilmeniz de mümkündür. 150.000 TL söz konusu destek kredisi için üst limittir ve 60 ay vade ile bu tutar kullanılabillir. Alacağınız aracın tutarına göre faiz oranı ve maksimum vade seçeneği de değişim gösterebilir. Genel olarak 50.000 TL'lik bir taşıt destek kredisi için de 36 ay vade imkanu tanınır. Bankayla yapacağınız görüşme sonucunda ise bu vade oranı bir miktar daha yükseltilebilir.
 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler