Araç satın almak isteyenlere müjde! Vakıfbank 2. el taşıt kredisi

Vakıfbank 2.el taşı kredisi sayesinde, düşük faiz oranlarıyla istediğiniz aracı anında satın alabilirsiniz.
04 Eylül 2020 Cuma

Vakıfbank 2.el taşıt kredisi sayesinde yüksek piyasa koşullarına rağmen aracınızı uygun faiz oranlarıyla, uzun süre beklemeden ve değişken piyasa koşullarından etkilenmeden anında satın alabilirsiniz. Herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirken, sabit taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aracınızın giderek fiyat anlamında yükselmesinden rahatsız oluyorsanız, Vakıfbank'ın 2.el taşıt kredisine mutlaka göz atmanız gerekir.

Vakıfbank 2.el taşıt kredisi faiz oranları

Vakıfbank 2.el taşıt kredisi faiz oranları son derece uygun ve diğer araç kredisi kampanyalarına göre ideal seviyededir. %1,15'ten başlayan faiz oranları, aracınızı oldukça düşük kredi maliyetiyle almanıza yardımcı olur. Söz konusu faiz oranı, kredi skorunuza göre değişim gösterebilir. Kredi skorunuz düşükse, Vakıfbank kredi politikaları gereği biraz daha yüksek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kredi skorunuz yüksekse %1,15'lik düşük faiz oranından anında yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank 2.el taşıt kredisi başvurusu

Vakıfbank 2.el taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, telefonla arayarak, şubeden veya internetten başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank İnternet Bankacılığı 2. el Taşıt Kredisi başvuru sayfasından, karşınıza çıkan formu doldurarak anında başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa, bankaya gidip, geri kalan başvuru koşullarını tamamlamanız gerekir. Ayrıca Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak da başvuru işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu hususta tek yapmanız gereken, 0850 222 0 724 numaralı telefonu aramaktır.

Başvuru işlemlerinizi dilerseniz size en yakın Vakıfbank şubesi üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkün olur. Vakıfbank şubesi üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, nüfus cüzdanınızı alıp, şubeye gidip ön başvuru işlemlerinizi tamamlanız gerekir. Bu işlemlerin hemen ardından başvurunuz olumlu değerlendirilirse, alacağınız aracın ruhsatı vb. detaylar sizden istenir ve kredi kullanım işleminiz tamamlanmış olur.

 

Vakıfbank 2. el taşıt kredisi vade seçenekleri ve kredi şartları

Vakıfbank 2.el taşıt kredisi vade seçenekleri ve kredi şartları konusu da büyük önem taşıyan konulardan biridir. Muıtlaka söz konusu krediyi kullanmadan önce, bu konu hakkında bilgi sahibi olup, krediyi bu aşamadan sonra kullanmanız önerilir.

Vakıfbank 2.el taşıt kredisi vade seçenekleri, 60 ay vade ve 3 ay taksit erteleme gibi seçeneklerle karşınıza çıkar. Vade erteleme sonrasında yapılan ödemelerde de kredi taksitiniz eşit olur ve bazı aylar fazla, bazı aylar ise normal taksit ödeme gibi stabil olmayan bir durumla karşılaşmazsınız. Aracın nihai fatura değeri 120.000 TL'ye kadar ise 60 ay vadei nihai fatura değeri 120.000 TL üzerinde ise 48 ay vade seçeneklerinden yararlanabilisiniz.

Aracın kasko değeri 120.000 TL'nin altında ise aracın %70'i kadar, 120.000 TL'nin üzerinde ise %50'si kadar kredi kullanabilirsiniz. Söz konusu kredide herhangi bir hayat sigortası zorunluluğu olmaz. Kredi ödemelerinizi 3 ayda 1 defa veya ayda 1 defa şeklinde gibi iki farklı seçenekle yapabilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler