A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'name' of non-object

Filename: controllers/NewsController.php

Line Number: 102

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'slug' of non-object

Filename: controllers/NewsController.php

Line Number: 102

Banka Asya Kredi Kartı Aynı Zamanda İhtiyaç Kredisi

Banka Asya Kredi Kartı Aynı Zamanda İhtiyaç Kredisi

Bank Asya yeni kredi ürünü kredi kartı ile birlikte hazır ihtiyaç kredisini bir arada sunuyor.
07 Haziran 2014 Cumartesi 03:14


Bank Asya müşterilerine bu defa harcamalarını taksitlendirme şansı tanıyor. Bank Asya, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünlerden biri olarak yeni bir finansman ürünü olarak değerlendirilen, 'İhtiyaç Pratik' adlı yeni ürününü müşterilerinin hizmetine sundu. Bank Asya müşterileri 'İhtiyaç Pratik' ile harcamalarını 36 aya kadar taksitlendirme olanağına sahip oluyor.

İstendiğinde İhtiyaç Kredisine Dönüşebiliyor

İhtiyaç Pratik' kredi kartından bir hayli farklı… En temel farkı, müşteriler tarafından yapılacak her alışverişin başvuru sırasında belirlenen vade ve oran üzerinden ihtiyaç kredisi haline dönüşebilmesi. İhtiyaç Pratik sahipleri, üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde kendilerine tahsis edilen limiti kullanmanın yanı sıra başvurusu onaylanan Bank Asya müşterileri tüm şubelerde bulunan kart basım cihazlarından kartlarını hemen alarak kullanmaya başlayabiliyor.

Kar oranı ve taksit sayısı başvuru sırasında belirlenen ve İhtiyaç Pratik'e tanımlı finansman limitinin son geçerlilik tarihine kadar belirli sektörlerdeki üye işyerlerinden alışverişi sağlayan, bir çeşit tüketici kredisi ile kartın birleştiği yeni bir ürün. İhtiyaç pratiğin kısa bir sürede geniş bir talep göreceği tahmin ediliyor. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler