Bankacılık Zirvesi Finans Liderlerini Bir Araya Getirdi

Teknolojik çözümleri ile Türkiye finans sektörüne başarı ile hizmet eden SAP Bankacılık Zirvesi'nde finans liderlerini bir aray getirdi.
11 Haziran 2014 Çarşamba 12:05


Teknoloji toplantısı finans dünyasının duayenlerini bir araya getirdi. SAP teknoloji buluşmalarından yenisi “Bankacılık Zirvesi” geniş bir katılım ile yapıldı. Bu sene Swissotel The Bosphorus’ta 500’e yakın kişinin katılımıyla gerçekleşen bankacılık zirvesi, finans sektöründe bilişim teknolojileri ile gelen gelişmeleri anlattı.

Bazı lider bankaların katılımıyla; teknoloji hamleleri ve SAP’nin çözümleri ile bankaların başarı hikâyeleri anlatıldı. Dünya genelinde 120 ülkede ve 12 binden fazla kurumsal şirketin faydalandığı çözümleri, Türkiye’de sektörün hizmetine sunan SAP, teknoloji ve şirket çözümleri alanındaki fikirlerini sundu.
Bankacılık Zirvesinde; iş analitiği, finansal uygulamalar, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri konulu temalar sunuldu. 2025 yılında sosyal medyanın ürünlerin pazarlanmasında çok önemli bir yere sahip olacağı konusu işlendi. Dolayısıyla telekomünikasyon ve bilişim şirketlerinin de bu alanda bankacılara rakip olabileceği düşünülüyor.

Türkiye’deki bankaların birçoğunun çözüm ortağı olan SAP bu alanda bankalara çözümleriyle değer katıyor. İş analitiği, müşteri ilişkileri, finans yönetimi ve insan kaynakları gibi alanlarda teknolojilerin, yeni iş alanları yarattığı belirtiliyor.

SAP’ın stratejilerinden bazıları da; basit, hızlı, esnek bir şekilde verilerin anlaşılmasını sağlayan çözümler sunmaktır.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler