BankPozitif yönetiminde değişimler yaşandı

BankPozitif'de pozisyon değişimleri yaşandı.
12 Ocak 2016 Salı


Yeni yıla girmemizle birlikte bankalarda bir takım pozisyon değişikleri yaşanıyor. BankPozitif'de genel müdür ve genel müdür yardımcılığı pozisyonlarında değişim yaşandı. Yapılan değişikliklere göre BankPozitif’in yeni genel müdürü, bundan önce BankPozitif Operasyon ve Destek Grubu’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Atasel Tuncer oldu. Genel müdür pozisyonuna geçmesiyle birlikte Tuncer’den boşalan genel müdür yardımcılığı pozisyonuna daha önce BankPozitif’te Risk Yönetimi Başkanı olarak görev yapan Lori Hananel getirildi.

Atasel Tuncer kimdir?

Atasal Tuncel fotoğrafıYıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimi alıp daha sonra yüksek lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nde bitiren Atasel TuncerBankPozitif'te çalışmaya başlamadan önce 2001 yılına kadar Demirbank T.A.Ş.’de çalıştı. Demirbank'ta Müdür pozisyonuna kadar yükselerek 2001 yılında burada ki görevinden ayrıldı. 2002 yılında PankPozitif'te Operasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildikten sonra 01.01.2016 tarihinde BankPozitif Genel Müdür pozisyonuna atandı.

Lori Hananel kimdir?

Lori Hananel fotoğrafıTel Aviv Üniversitesi Muhasebe ve Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimi aldı. 1988 - 1991 yılları arasında İsrail Merkez Bankası, Banka Denetim Departmanı’nda müfettişlik yaptı. 1991 – 2001 yıllarında Ben Yakar Gat - Mühendislik ve İnşaat Ltd.’de Genel Müdür Yardımcılığı daha sonra 2002 - 2004 yılları arasında Nehes Ltd.’de Genel Müdürlük ve 2004 - 2006 yılları arasında T.N.I. Holding Ltd.’de Genel Müdürlük yaptı. 2007 yılında BankPozitif bünyesine katılarak Yönetim Kurulu Danışmanlığı, İç Kontrol Başkanlığı ve Risk Yönetimi Başkanlığı görevlerinde bulunduktan sonra 01.01.2016 tarihinde BankPozitif Operasyon ve Destek Grubu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler