BIST Yönetim Kurulu Başkanı Halka Arzı Anlattı

İSGİD yönetim Kurulu ve üyelerinin yer aldığı gecede Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. M. İbrahim Turhan, başlattıkları Halka Arz Seferberliği anlattı.
02 Şubat 2014 Pazar 12:58


Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. M. İbrahim Turhan, İstanbul Genç Girişimciler Derneği tarafından her ay düzenlenen İSGİD Sohbet Toplantıları’nın bu yılki ilk konuğu Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. M. İbrahim Turhan oldu.
İstanbul Beşiktaş’taki Shangri – La Hotel’de İSGİD Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı’nın başkanlığında düzenlenen toplantıda İbrahim Turhan’a Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kemal Yılmaz ve beraberindeki Kotasyon Bölümü Yöneticileri ile Borsa İstanbul Kurumsal İletişim Müdürü Uğur Batı ve beraberindeki Kurumsal İletişim Yöneticileri eşlik etti.

Gündem halka arz ve girişimcilik

İSGİD yönetim Kurulu ve üyelerinin yer aldığı gecede Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. M. İbrahim Turhan, başlattıkları Halka Arz Seferberliği, halka arzın şirketlere olan faydaları, sermaye piyasalarının konumu, girişimcilik ve firmaların kurumsallaşmaya olan ihtiyacı konularında iş adamlarına seslendi.

Borsa İstanbul, Genç Girişimciler’i halk arz konusunda aydınlattı

İbrahim Turhan, konuşmasının ardından iş adamlarının halka arz ve kurumsallaşmaya ilişkin sorularını anekdotlarla yanıtladı. Gecenin sonunda İSGİD Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. M. İbrahim Turhan’a katılımından ve kendilerini halka arz gibi önemli bir konuda aydınlattıklarından ötürü teşekkür ederek hediye takdim etti.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler