BTC Turk Açılmıyor | BTC Turk Mobil Uygulama Açılmıyor | BTC Turk Pro Çöktü mü?

BTC Turk Pro Çöktü mü? BTC Turk Pro Açılmıyor, Neden? 23 Ocak 2022 saat 21:00 sularından itibaren başlayan BTC Turk erişim problemi halen daha devam ediyor.
23 Ocak 2022 Pazar

BTC Turk ve BTC Turk Pro erişim problemi 22 Ocak 2022 saat 21:00 sularında başladı ve siteye olan erişim problemi henüz devam ediyor. Özellikle son dönemlerde kripto para borsalarında yaşanan dolandırıclık olayları da BTC Turk ve BTC Turk Pro kullanıcılarını bir miktar endişeye sevk ediyor. Konuya ilgili olarak BTC Turk internet adresi "Erişim Kesintisi" başlığıyla bir bildiri yer alıyor. "BTC Turk neden açılmıyor?" "BTC Turk çöktü mü?" "BTC Turk mobil uygulama erişim sorunu var, neden?" gibi sorulara yanıt arayan kripto para yatırımcıları, BTC Turk'un internet sitesinde konuya ilişkin şu şekilde açıklama karşılıyor:

"

Güncelleme - Değerli kullanıcılarımız,
Servis sağlayıcılarımızdan kaynaklı teknik aksaklık nedeniyle BtcTurk web sitesi ve mobil uygulamalarında erişim kesintileri yaşanmaktadır. Teknik ekibimiz konunun en kısa sürede çözümlenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.
Jan 2321:26 GMT+03:00
Güncelleme - Bu konuyu araştırmaya devam ediyoruz.
Jan 2321:16 GMT+03:00
Araştırılıyor - Değerli kullanıcılarımız,
Servis sağlayıcılarımızdan kaynaklı teknik aksaklık nedeniyle BtcTurk web sitesi ve mobil uygulamalarında erişim kesintileri yaşanmaktadır. Teknik ekibimiz konunun en kısa sürede çözümlenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir"
 

22 Ocak 2022 21:31 BTC Turk Erişim Problemi Son Durumu

BTC Turk ve BTC Turk Pro internet sitesi ve mobil uygulamalarına yaşanan erişim problemiyle ilgili olarak BTC Turk ekipleri, sorunu araştırmaya başladıklarını ve en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını belirtiyorlar. Problem yaklaşık 1 saat gibi bir süredir devam ederken, kripto para yatırımcıları konuyla ilgili bekleyişlerini sürdürüyor. Şu an için hem mobil uygulamadan hem de internet sitesi üzerinden, borsadaki kripto paraların fiyatlarına dahi erişim sağlanamıyor. BTC Turk ise resmi internet adresi üzerinden konuya dair açıklamalarını sürdürüyor. 

BTC Turk 500 - 503 Hata Kodu Nedir? BTC Turk Neden Açılmıyor?

"BTC Turk çöktü mü?" sorusuna yanıt arayan kripto para yatıımcılarının özellikle mobil uygulama özelinde karşılaştıkları sorunların başında BTC Turk 500 veya 503 kodlu hata yer alıyor. Siteye veya mobil uygulamaya giriş yapmak isteyen kullanıcılar bu hata ile karşılıyor. BTC Turk 500 veya 503 hatası, sunucu kaynaklı bir hata olarak biliniyor. BTC Turk sunucularında meydana gelen bir çöküntü, hata veya problem nedeniyle söz konusu hata kodu kripto para yatırımcılarını karşılıyor. "BTC Turk ne zaman açılacak? BTC Turk ne zaman düzelir?" sorusuna yanıt arayan kullanıcıları, sorunun ne zaman çözüleceğine dair BTC Turk yetkililerinden net bir açıklama bekliyor. 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler