Çiftçilere Özel Sıfır Faizli 6 Ay Vadeli Akaryakıt Müjdesi!

Çiftçiler Mayıs ve Haziran Aylarında Sıfır Faizli ve 6 Ay Vadeli Mazot Alabilecekler
15 Mayıs 2020 Cuma

Denizbank Üretici Kart ve İş Bankası İmece Kart sahibi çiftçiler, Mayıs ve Haziran aylarında 6 ay vadeli ve sıfır faizli yakıt harcamalarını gerçekleştirebilecekler. Shell ve Turcas tarafından hazırlanan bu çiftçi kampanyası sayesinde üretim sürecinde masraflar minimuma indirilebilecek.

Denizbank Üretici Kart sahipleri 6 ay vadeli sıfır faizli akaryakıt kampanyası için Shell istasyonlarında, "Üretici Kart" posu üzerinden 1-26 Mayıs tarihleri arasında akaryakıt alarak bu kampanyadan faydanabilecek. Haziran ayı için Denizbank müşterileri bu imkandan yararlanamayacak.

İş Bankası İmece Kart sahipleri ise bu kampanyadan hem Mayıs hem de Haziran ayında yararlanabilecekler. İmece Kart sahipleri ise çiftçilere özel 6 ay vadeli sıfır faizli akaryakıt kampanyasından 1 Mayıs ve 30 Haziran tarihleri arasında faydalanabilecekler.

Sadece Shell "İmecek Kart" posu olan istasyonlardan harcamalarını gerçekleştirebilecek olan çiftçiler, 6 ay kadar akaryakıt ödemelerini erteleyebilecekler. Çiftçiler için üretim döneminin en önemli gider kalemlerinden biri olan akaryakıt, bu sayede hasat dönemi için sorun teşkil etmeyecek. Hasat dönemi sonrasında ödemelerini alan çitfçiler, rahatlıkla akaryakıt giderlerini ödeyebilecekler.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler