DenizBank FastPay Mobil Cüzdan Uygulaması

DenizBank’ın fastPay mobil cüzdan uygulaması ile kapalı alanlarda ödeme çözümünü ilk kez teknoloji girişimcileri ile paylaşacak.
03 Nisan 2014 Perşembe 12:59


8-9 Nisan tarihlerinde Bluetooth Special Interest Group’un (SIG) düzenlediği Bluetooth World etkinliğine davet edilen Blesh, etkinliğin “Innovators” bölümünde, yeni çözümlerini tanıtırken, DenizBank’ın fastPay mobil cüzdan uygulaması ile kapalı  alanlarda ödeme çözümünü ilk kez teknoloji girişimcileri ile paylaşacak.

Şirketin kurucu ortaklarından Uğur Gökdere konuyla ilgili şu sözleri kaydetti: “Şirket olarak hedefimiz, tüketicilerin mobil arama, alışveriş ve ödeme deneyimlerini akıllı teknolojiler ile güçlendirmek, markaların mobil pazarlama,reklam ve sadakat programlarını farklılaştıran, çözümler sunmak.”

DenizBank FastPay  Mobil Cüzdan Uygulaması

Bankacılık dünyasında da ses getiren teknolojik yenilikler, öncü bankaların uygulamaları ile banka müşterilerine sunuluyor. Kendini geliştirmenin ve yenilemenin, bankacılık işlemlerinde memnuniyeti arttıracağını bilen DenizBank, geliştirdiği ve yenileyerek hizmette kaliteyi arttırmayı hedeflediği girişimleri, müşterileri ile paylaşmaya devam ediyor.
Bu anlamda yeni bir bankacılık çağının habercisi olan FastPay mobil cüzdan uygulamasını hayata geçirerek, bu farklılıkla müşterilerine yeni ve daha ileri hizmet sunma girişimlerini geliştirmeyi amaçlıyor. Kapalı alanlarda ödeme ve işlem yapma hızını arttıran FastPay teknolojisinin, DenizBank tarafından, banka işlemlerinde yaratacağı hizmet kalitesinin arttırma, atılımları devam ediyor. Yeni teknolojik atılımlarla, klasik bankacılık sistemlerinden daha ileri teknolojik uygulamalara imza atan banka, müşterileri için teknolojinin sağladığı yeni ve özgün sistemlerle hizmet vermeye devam ediyor.
Bluetooth SIG’in yaptığı açıklamalara göre son iki senedir yaşanan teknolojik gelişmeler ile akıllı telefonlarda bulunan Bluetooth Smart, artık çok daha az pil tüketimi yapıyor. Blesh platformu, özellikle kapalı alanlarda düşük enerji tüketen veri transferi olarak tanımlanabilir. Blesh akıllı mobil teknolojiler için mikro konum verilerini yönetiyor. Cihazlar, açık/kapalı alanlara yerleştirildiğinde kendi etrafında radyo sinyalleri yayınlıyor ve kapsama alanında olan akıllı telefon ya da tabletler bu sinyalleri duyarak etkileşime geçiyor.

 


Diğer Haberler