Denizbank Mobil Bankacılık Uygulaması

Denizbank'ın tabletler için özel geliştirdiği bankacılık uygulamasına, alanında öncü olması ve Android platformunda tabletler için özel uygulamaları
28 Mayıs 2014 Çarşamba 00:49


Akıllı telefon ve tablet arenasında en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden Android'in uygulama marketi Play Store, gelişimini hızla sürdürüyor. Çok sayıda kaliteli uygulamanın bulunduğu bu platform için her hafta yeni 4 uygulama sunuluyor. Böylece “hangi uygulamayı indirsem” şeklinde bir kararsızlık yaşayan Android kullanıcılarına fikir veriliyor ve alternatifler sunuluyor.
 
Yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “Denizbank'ın tabletler için özel geliştirdiği bankacılık uygulamasında alanında öncü olması ve Android platformunda tabletler için özel uygulamalarının etkin özelliklerini tanımlayacağız. Denizbank'ın müşterisi olsanız da olmasanız da kullanabileceğiniz uygulama sayesinde anlık finans verilerine ulaşabilir, bulunduğunuz lokasyona en yakın olan ATM'yi bulabilirsiniz. Eğer Denizbank müşterisiyseniz de bankacılık işlemlerinizi basitleştirilmiş arayüz üzerinden kolaylıkla halledebilirsiniz.”

Diğer Haberler