Denizbank’tan esnafa büyük destek! 100 bin TL kredi imkanı

Denizbank Esnaf Kredisi ile size özel faiz oranları ve vade seçenekleriyle 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz.
16 Kasım 2020 Pazartesi

Denizbank Esnaf Kredisi sayesinde 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabilir ve işletmeniz için büyük önem taşıyan nakit ihtiyacını anında karşılayabilirsiniz. İşletme Kart, Taksitli Ticari Kredi, Ticari Kurtaran Hesap, DBS ve Taşıt Tanıma Sistemi başlıkları altında birçok şekilde KOBİ’lere sunulan bu kredi, işletmeniz için “can suyu” olarak tabir edilebilir. Kolay başvurulabilir olması ve işletmenize özel avantajların da yer aldığı bu kredide, kredi sicilinize göre son derece uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu

Denizbank Esnaf Kredisi başvurusu konusunda birçok başvuru kanalını anında kullanabilirsiniz. Öncelikle SMS ile başvuru yapabilir ve SMS sonucuna göre kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. SMS ile başvuru yapabilmek adına telefonunuzun SMS kısmına gelerek ESNAF boşluk TC KİMLİK NO yazıp 3280’e mesaj atmanız gerekir. Bunun yanı sıra internet üzerinden anında başvuru yaparak da başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca Denizbank’ın Facebook sayfası ve size en yakın Denizbank şubesine giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ATM üzerinden de başvuru yapabilmek mümkünken, direkt olarak 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak da müşteri hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Esnaf Kredisi faiz oranları direkt olarak işletmenizin ve sizin kredi performansınıza göre belirlenir. Kredi sicilinizde herhangi bir sorun yoksa direkt olarak düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Orta halli bir kredi performansınız söz konusu ise %1,50’den başlayan faiz seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra riskli grupta yer alıyorsanız faiz oranları daha da yükselebilir ve sizden ek teminat talep edilebilir. Hatta uygun görülmemesi durumunda direkt olarak başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler