​Denizbank Uzmanlığıyla Tarım Üreticisinin Yanında

Tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olarak ve Türk tarımına katkılarını devam ettirmeyi hedefleyen Denizbank, tarım üreticisini desteklemeyi sürdürüyor
08 Ekim 2013 Salı 01:35


Tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olarak ve Türk tarımına katkılarını devam ettirmeyi hedefleyen Denizbank, tarım üreticisini desteklemeyi sürdürüyor. Denizbank Batı Anadolu Bölge Müdürü olarak görev yapan Hasan Özer Orhan tarafından yapılan açıklamada,

“Tarım sektörüne sağladığımız finansal destekle özel sektör bankaları arasında ilk sıradayız. Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve Tarımsal donanım kredilerimizle her türlü tarımsal modernizasyonu, kapasite artırımını finanse ederek, tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz.
Bu kapsamda 2013 yılında üreticilerimiz için yeni kampanyalarımız ve uygulamalarımız olacak. Denizbank’ın Tarım Bankacılığı alanındaki farkını daha fazla çiftçimizle paylaşarak, Türkiye’nin sürdürülebilir gelişimi için önemli gördüğümüz tarım sektörüne finansal desteğimizi artırmayı hedefliyoruz.”  Görüşlerine yer verildi.

Denizbank, tarım kredileri ve Üretici Kart hizmeti ile üreticiye sunduğu avantajları uygulamaya koyduğu işbirlikleri ile hizmetlerini genişletmekte. Denizbank bu paralelde tarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren şirketlerden Alpler Ziraat Aletleri A.Ş. ile yeni bir işbirliğine imza attı. Uygulanacak işbirliği kapsamında tarım üreticileri Alpler Ziraat Aletleri A.Ş. ve bayilerinden Üretici Kart ile yaptıkları tarımsal ekipman alışverişlerinde 3 yıla kadar vade ve yılda bir ödeme avantajından faydalanacaklar. Aynı zamanda Denizbank tarafından sağlanacak uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilmeleri sağlanacak.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler