Denizbank'tan Kurtaran Hesap

Denizbank müşterilerini nakit sıkıntısından kurtarıyor.
17 Nisan 2015 Cuma 13:27


Hiç beklenmedik bir anda hiç beklenmedik sürprizler ile karşılaşmak hayatın özünde var. Bu sürprizler bazen nakit ihtiyaçlarını da beraberinde getirebiliyor. Böyle bir durumla karşılaşanların sayısı oldukça fazla… En doğru tercihi yaparak nakit ihtiyacını en kısa yoldan karşılayanların sayısı ise bir o kadar az! Peki, ne yapmalı?

Çoğu zaman nakit gereksinimlerinin karşılanması için yeteri kadar vakit de olmaz. Bu yüzden alternatif yolları denemek yerine derhal en kolay şekilde nakit gereksiniminizi karşılayabileceğiniz bankaların kapısını çalmalısınız. Zaman kaybetmeden ihtiyacınızı karşılamalı ve nakit sıkıntısından kendinizi kurtarmalısınız. Bu bankalar arasına Denizbank da eklendi.
Denizbank nakit sıkıntısından müşterilerini en kolay şekilde kurtarmak için Kurtaran Hesap adlı ürünü geliştirdi. Bankanın mevduat hesabı çeşitlerinden biri olan Kurtaran Hesap haftanın 7 günü ve günün 24 saati yanınızda. Acil nakit ihtiyaçlarınızı bu mevduat hesabı aracılığı ile dilediğiniz zaman karşılayabiliyorsunuz. Üstelik geri ödemesini de tek kalemde yapmak gibi bir zorunluluğunuz yok.

İhtiyacınızı karşıladıktan sonra bankaya geri ödemenizi 12 taksite kadar uzanan geniş bir taksit seçeneği eşliğinde yapabiliyorsunuz. Böylece bütçenizi zorlamadan, ihtiyaçlarınızı ertelemeden ve nakit sıkıntısı içerisinde boğulmadan karşılaştığınız nahoş sürprizlere dahi “hoş geldin” diyebiliyorsunuz. Peki, Kurtaran Hesap size ne kadarlık bir nakit şansı sunuyor? Bu sorunun yanıtını limitiniz veriyor. Çünkü ne kadar limite sahipseniz aynı rakam sizin çekebileceğiniz nakit parayı belirliyor.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu

Kurtaran Hesap sahibi olanlar arasında adınızı görmek isterseniz 3 şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.
  1. Bankanın herhangi bir şubesine başvurun.
  2. AçıkDeniz ATM’si aracılığı ile başvuru yapın.
  3. SMS ile başvuru yapabilirsiniz.
Bu 3 alternatif yollardan en kolayı şüphesiz kısa mesaj göndererek başvurunuzu gerçekleştirmeniz olacak. Bunun için KURTARAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazın ve mesajınızı 3280’e gönderin. Sadece 5 dakika içerisinde başvurunuzun sonucu cep telefonunuza geliyor. Üstelik başvurunuz onaylanırsa size gönderilen mesajda hesap limitiniz de yazıyor. Olumlu yanıt almanız durumunda en yakın Denizbank şubesine aşağıdaki belgelerle beraber başvurmanız ise şart.
  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgah belgesi
  • Başvuru sahibi adına düzenlenmiş bir fatura

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler