Emlak Konut GYO da Yönetim Değişikliği

Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi.
01 Mayıs 2014 Perşembe 01:41


Emlak Konut GYO’nun Yönetim Kurulunda isim değişikliği yaşandı. Sektördeki deneyimleri ve başarılarıyla adından söz ettiren Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur, yeni yönetimde görev almayacak.
 
Gerçekleştirdiği halka arzlar ile birlikte 20 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi. Emlak Konut GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur’un, yeni yönetimde görev almayacağı yönünde bir karar alındı. 

Sektörde 25 Yıllık Deneyim!

Türk Gayrimenkul sektöründe 25 yıldan fazla deneyime sahip olan Haluk Sur başarılarıyla çok konuşuldu. Tecrübeli isim Haluk Sur, Emlak Konut GYO’da görev aldığı süre boyunca gerek uluslararası yatırımcılarla ilişkilerin geliştirilmesi gerekse birinci ve ikincil halka arzların başarılı şekilde sonuçlanmasına büyük katkı sağladı.
 Sur, dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman-Wakefield Türkiye’de Yönetim Kurulu Başkanı, ULI Yönetim Kurulu Başkanlığı ve GYODER Başkan Yardımcılığı görevlerine devam edecek. Yeni dönemde yeni başarılar ile adından söz ettirmeyi sürdüreceği bekleniyor. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler