Ev eşyalarını yenilemek isteyenlere müjde! Halkbank yeni bir kredi paketi yayınladı!

Halkbank, ev eşyalarını yenilemek isteyen kişilere özel %0,55'dan başlayan faiz oranlarıyla ve 60 ay vade seçenekleriyle yeni bir kredi paketi açıkladı.
20 Temmuz 2020 Pazartesi

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi ürünü ev eşyalarını değiştirmek, yenilemek ve daha yeni ev eşyalarına sahip olmak isteyenler için kaçınılmaz fırsatlardan biridir. Halkbank, söz konusu kredi paketi sayesinde mobilya, beyaz eşya, ev tekstili, küçük ev aletleri, elektronik vb. kategorilerdeki ev eşyalarınızı uygun kredi seçenekleriyle yenilemenize imkan tanır. Bir süredir evinizde eski eşyalarınız nedeniyle problem yaşıyorsanız, yeni ev eşyaları almak istiyorsanız vb. düşünceleriniz varsa, Halbank'ın söz konusu kredi paketi seçeneği sayesinde ev eşyalarınızı, aylık olarak son derece uygun geri ödeme imkanlarıyla yenileyebilirsiniz.

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Nedir?

"Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Nedir?" sorusu, daha önce bu kredi ürününden haberdar olup ancak detayları hakında bilgi sahibi olmayan kişilerin sıkça sordukları soruların başında yer alır.

Halkbank Sosyak Hayatı Destek Kredi Paketi, direkt olarak ev eşyalarınızı yenilemeniz adına sizlere sunulmuş olan bir kredi paketidir. Halkbank, 100'e yakın firmayla anlaşmalı olarak yürüttüğü bu kredi paketi sayesinde, uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla eşyalarınızı yenilemeniz adına böyle bir kredi ürünün sunmuştur. Mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri, çeyiz, ev tekstili ve daha birçok kategori, söz konusu destek kredisi paketi içerisinde yer alır. Kategorilerin hangi ev eşyalarını veya hangi ürünleri kapsadığını Halkbank'ın kendi şubesinden daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Faiz Oranları

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi faiz oranları %0,55'ten başlar ve kredi seçeneklerine göre değişim gösterir. Kredi seçenekleri, kredi siciliniz ve vade seçenekleri gibi detaylara göre de %0,82'ye kadar çıkabilir. Başvurunuzu gerek internet bankacılığı aracılığıyla gerekse şube üzerinden gerçekleştirirken, belirlemiş olduğunuz kredi seçeneklerine göre faiz oranını görebilirsiniz.

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Başvurusu

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi başvurusu yapabilmek adına Halkbank şubelerine kullanabilirsiniz. Halkbank şubelerine nüfus cüzdanınızla giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı vasıtasıyla da başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi ürününe internet üzerinden başvurmak adına BURAYA tıklamanız yeterlidir. Karşınıza çıkan alanlarda istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz durumunda Halkbank kredi başvuru sistemine başvurunuzu iletmiş olursunuz ve olumlu sonuçlanması durumunda tarafınıza SMS ile bilgi verilir.

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Özellikleri

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi özelliklerine bakıldığı zaman, Halkbank'ın bu konuda diğer bankalara göre son derece uygun bir kredi seçeneği söylenebilir. %0,55'ten başlayan faiz oranları ve 60 vade seçenekleri, söz konusu kredi paketinin en önemli özelliklerinden biridir. Ayrıca kredinin 6 ay ödemesiz bir şekilde kullanılabilmesi de söz konusudur. Kredi için kullanılabilecek minimum tutar 2.500 TL'dir. Kredi için kullanılabilecek en fazla tutar ise 50.000 TL olarak belirlenmiştir.

Anlaşmalı olan firmalar vasıtasıyla kullanmış olduğunuz faiz oranı %0,55 iken, anlaşmasız mağazalardan yapmış olduğunuz harcamalar için faiz oranı %0,82 olarak belirlenmiştir. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler