Faizi Düşük Masrafsız Kefilsiz Kolay Kredi Veren Bankalar

Düşük faizli kolay kredi sağlayan bankalar.
19 Temmuz 2015 Pazar 12:10


Bundan kısa bir süre öncesine kadar bankadan kredi almak gayet kolaydı. Ancak yapılan yeni yasal düzenlemeler neticesinde artık banka kredisi kullanmak sanıldığı kadar kolay değil. Bankalar çok daha titiz bir araştırmanın neticesinde kredi başvurularına onay veriyor. Bir dönem boyunca sadece ödeme tablosu ve kredi puanı pek parlak olmayan kişilerden kefil istenirdi. Fakat günümüzde bankalar kredi başvurusunda bulunan hemen herkesten kefil ister oldu.

Buna karşın kefil istemeden de banka kredisi kullanılmasını sağlayan bankalar da mevcut. Kefilsiz kolay kredi veren bankalar genellikle 2 kritere dikkat ediyor. Bunların ilki kredi başvurusunda bulunan kişinin belirli bir süre sigortalı olarak çalışmış olması ve diğeri de daha önce ödemelerin düzenli olarak yapılmış olması. Kefilsiz kredi veren bankalar bu iki kritere uyan kişilerin kredi başvurularını genellikle geri çevirmiyor.

Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Ancak kefil olmadan kredi veren bankalar yüksek tutarlarda kredi vermiyor. Yüksek miktarda kredi kullanmak için bu bankalara da kefil göstermek durumundasınız. Masrafsız kredi veren bankalar ise yine aynı kriterleri göz önünde bulundurarak bir değerlendirme yapıyor.
Düşük faizli masrafsız kredi sunan bankalar maaşını bankadan alan müşterilerine genellikle masraf kesintisi yapmadan kredi imkanı tanıyabiliyor. Bazen de bankalar sadece belirli bir tarih aralığında geçerli olan kredi kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalardan faydalanarak da kefilsiz düşük faizli masrafsız kredi kullanmanız mümkün olabilir. Kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz!

Kategori:

Diğer Haberler