Fİbabanka İhtiyaç Kredisi ile uygun faiz oranlarıyla anında nakit ihtiyacınızı karşılayın!

Fibabanka İhtiyaç Kredisi uygun faiz oranları ve her bütçeye uygun vade seçenekleriyle, anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kredi ürünlerinden biridir.
20 Kasım 2020 Cuma

Fibabanka İhtiyaç Kredisi, nakit ihtiyacınızı kısa süre içerisinde gidermeniz adına başvurabileceğiniz ve kolaylıkla alabileceğiniz kredi ürünlerinden biridir.  Uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleriyle, bütçenizi zorlamadan kredinin geri ödemesini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu için şubeye gitmeye gerek kalmadan birçok kanal üzerinden başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka İhtiyaç Kredisi başvurusu için birbirinden farklı başvuru kanalı arasından, size en uygun olanı seçip başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle size en yakın Fibabanka şubesine nüfus cüzdanınızı yanınızda götürerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte yakınlarınızda Fibabanka şubesi bulunmuyorsa, Fibabanka İnternet Şubesi üzerinden de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Fibabanka müşteri hizmetlerini arayarak başvuru işlemlerinizi telefon üzerinden yapabilirsiniz. 444 88 88 numaralı telefonu arayarak, başvuru işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka İhtiyaç Kredisi faiz oranları bakımından uygun seçeneklerle başlayarak, kredi skorunuza göre biraz daha artış gösterebilir. Eğer kredi skorunuz iyi durumdaysa %1,20'den başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Eğer kredi skorunuz orta seviyelerdeyse söz konusu kredinin %1,50 seviyelerinde kullanılabilmesi mümkün olur. Kredi skorunuz ortanın altında kalıyorsa, %1,50'nin üzerinde bir faiz oranıyla bu krediyi kullanabilirsiniz. 

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Vade Seçenekleri

Fibabanka İhtiyaç Kredisi vade seçenekleri olarak 12-36 aralığında vade imkanı sunar. Söz konusu kredinin kullanım tutarı ne olursa olsun minimum vade seçeneği 12 ay olarak belirlenir. Bununla birlikte kredinin ödemesi konusunda makismum vade seçeneği ise 36 ay olarak belirlenmiştir. 1.000 TL'den 80.000 TL'ye kadar bu krediyi kullanabilmeniz söz konusuyken, bütçenize en uygun vade seçeneğini tercih ederek, kısa süre içerisinde bu ihtiyaç kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler