Fibabanka Kiraz Hesap ile yüksek vadeli mevduat faiz oranlarından yararlanın!

Fibabanka Kiraz Hesap sayesinde; TL, dolar, Euro gibi para birimlerinde yüksek vadeli mevduat faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
07 Aralık 2020 Pazartesi

Fibabanka Kiraz Hesap sayesinde avantajlı vadeli mevduat yatırımları yapabilir ve başta TL olmak üzere, diğer para birimlerinde de yüksek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. EUR, USD, GBP ve Altın gibi birçok yatırım aracını kullanarak, diğer bankalara göre hatrı sayılır avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için Fibabanka müşterisi olmanız gerekir. Fibabanka müşterisi olduktan soınra internet bankacılığı veya direkt olarak Fibabanka şubeleri aracılığı ile Kiraz Hesap sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranları

Fibabanka Kiraz Hesap faiz oranları sabit TL bazında faiz oranına sahiptir. Sonrasında ise faiz oranları tutara göre değişim gösterir ve ,50 ila aralığında değişim gösterebilir. Ayrıca para birimine göre faiz oranlarının değiştiği söylenebilir ve para birimine göre faiz oranları şu şekildedir:
  • TL Faiz Oranları ,
  • USD Faiz Oranları %2,
  • EUR Faiz Oranları %0,50,
  • Altın Faiz Oranları %0,65,
olarak belirlenmiştir. Hoş Geldin Faiz Oranları sadece 60 gün için geçerlidir ve sonrasında normal faiz oranları uygulanmaya başlar.

Fibabanka Kiraz Hesap Özellikleri

Fibabanka Kiraz Hesap ürününden sadece bireysel müşteriler faydalanabilirler ve aynı para biriminden sadece bir vadesiz hesap açılır. Bununla birlikte farklı para birimlerinden de hesap açılabilmesi mümkün olur. Altın alımlarında sadece 1 gram şeklinde alımlar söz konusudur ve üst miktarlarda alınabilir ancak alt miktarların alınması söz konusu olmaz. Hoş Geldin faizinden yararlanabilmek adına mutlaka hesabın alt limiti doldurması gerekir. Alt limitin oluşmasıyla birlikte ilgili faiz oranı, söz konusu vadeli mevduat hesabına tanımlanır ve işlenmeye başlar.

Fibabanka Kiraz Hesap ürününde faiz oranları günlük olarak işler ve günlük faiz oranlarının işlenmesi konusunda geçerli olan saat 17.00 olarak bilinir. Bu saate kadar yatırılan ücretlere günlük faiz işlerken, 17.00'dan sonra yatırılan tutarlara ise bir sonraki mesai saatinde günlük faiz işler. Söz konusu banka hesabına sahip olan müşteriler, internet bankacılığından yaptıkları EFT ve havale işlemleri için herhangi bir ücret ödemezler.

Fibabanka Kiraz Hesap Başvurusu

Fibabanka Kiraz Hesap başvurusu için internet üzerinden başvuru yapmak mümkündür ve şubeye gitmeye gerek kalmadan, direkt olarak hesap açılışı yapılabilir. Fibabanka Kiraz Hesap Başvuru Sayfası sayesinde başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve avantajlı faiz oranlarıyla kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler