Fibabanka, kredi için başvuran turizmciye 24 saatte yanıt verecek

Fibabanka, turizm sektörüne yönelik özel paketini, Antalya Rixos Downtown'da düzenlenen bir lansman toplantısı ile piyasaya tanıttı.
08 Ekim 2013 Salı

Fibabanka tarafından Turizm sektörüne yönelik hazırlanan pakette, kredi başvurularının 24 saat içinde cevaplanacağı belirtildi. Fibabanka, turizm sektörüne yönelik özel paketini, Antalya Rixos Downtown'da düzenlenen bir lansman toplantısı ile piyasaya tanıttı.

Hüsnü Özyeğin Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, turizm sektörünün önde gelen temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Fibabanka tarafından 'turizmciye destek bizim işimiz' sloganıyla hazırladığı destek paketinde, sektörde faaliyet gösteren turizm işletmeleri, nakit akışlarına uygun olarak 18 ay anapara ödemesiz yatırım kredisi ya da 12 aya varan vade seçenekleri ile işletme kredisinden faydalanması sağlanacak. İşletmelerin ödemesiz ara dönemlerde hesap işletimi, çek karnesi ve Fibabanka şubelerinden gerçekleştirilen Türk Lirası ya da döviz cinsinden para transferleri gibi işlemlerin ücretsiz olarak gerçekleştirileceği belirtildi. 

Antalya’nın kendisi için özel bir şehir olduğunu belirten Hüsnü Özyeğin, “Antalya’da turizm sektörüne ilk güvenen ve otel kredisi veren ben ve ekibim olmuştur. Hatta sadece Antalya’da değil Türkiye’de ilk inşaa edilen otellerde de bizim tuzumuz bulundu. Antalya’daki birçok otele destek verdik. Antalya’da otelciliğin çıtasının yüklemesinde katkımız olmuştur” dedi.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler