Fibabanka Yeni Nesil Bankacılık Ürünlerinde Hız Kesmiyor

Fibabanka KOBİ'ler ve ticari müşterileri için “Şirket Banka Kartı” ve “POS” hizmetlerini, bireysel müşteriler için ise “Ücretsiz Kredi Kartı”nı sunuyor.
05 Haziran 2014 Perşembe 10:53


Bankacılıkta yapılan işlemler ile ilgili olarak her geçen gün yeni uygulamaların başlatıldığı günümüzde, Fibabanka müşterilerine sunduğu yeni çözüm önerileri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Örneğin günümüzde milyonlarca kişinin bir şekilde kredi kartı kullanıcısı olduğunu düşündüğümüzde bankanın bu konuda sunduğu öneriler de oldukça cazip. Mesela kredi kartı kullanıcılarının en çok şikâyet ettiği nokta olan kart ücreti kesintisi Fibabanka kredi kartların yok.

Üstelik bu kredi kartının yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde özgürce kullanabilmenizin yanı sıra hızlı bir şekilde nakit erişimi de sağlayabiliyorsunuz. Bu bağlamda alışverişlerinizde pos cihazlarının önemi de gün ışığına çıkıyor. Bunun için de banka, üye işyerlerine pos imkânı sunarken aynı zamanda da müşterinin kredi kartının yanı sıra banka kartı ile de gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasını sağlıyor.
Dikkat çekilmesi gereken bir diğer nokta olan şirketlerin çalışanlarına verdikleri banka kartları. Fibabanka bu konuda da müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hareket ederek, kendi banka kartları ile tüm atm’lerden ücretsiz işlem yapılabilme imkânını sunduğu gibi aynı zamanda da herhangi bir harcama yapacakları zaman tüm pos cihazlarında kullanılabilme özelliği de sunuyor. Amaçları ihtiyaca yönelik hizmet olan ve tamamen bu doğrultuda hareket eden bankanın, öncelikleri arasında, standartlarını daha da yükselterek bankacılık adına çıtayı en yükseğe koymaktır.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler