Finanasbank Teminatsız KOBİ Desteği

Sıfırdan başlayarak her aşamada KOBİ desteği sunana Finansbank, Teminatsız 60 ay avdeli kredi imkanı sağlıyor.
28 Şubat 2014 Cuma 11:07


Finansbank Kobi ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Metin Karabiber, bankaya ait olan toplam KOBİ kredisi olarak %38 artış yaşadıklarını ve 10.5 milyar TL’ye yükselttiklerini belirtti. Finansbank’ın KOBİ’lere sunmuş oldu ürün ve hizmetler hakkında da açıklamalar yapan Karabiber, kısa vadeli kredilerin ve büyük tutardaki kredilerin de yer aldığını belirtirken sözlerine şöyle devam etti:

“Franchise paketi dahilinde yıllık resmi ciroları 2 milyon TL sınırında duran KOBİ’lere daha uygun şekillerde Franchise giriş ücretini veya sermaye ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri paketler sunuyoruz. Teminat olmaksızın 52 bin TL’ye ve 60 ay vadeye varana kadar kredi imkanları sunuyoruz. İpotek teminatlı olduğu durumlarda ise 120 aya kadar varan vade seçeneklerimiz mevcut”

İnternet Şubesi Kullanım Rakamları

Son yıllarda internet şubesi üzerinden müşteri sayılarını yükseltmeyi amaçladıklarını söyleyen Karabiber, “Türkiye genelinde baktığımız zaman ortaya çıkan tabloda 2.2 milyon müşterinin kurumsal olarak günlük 1 defa internet şubesine giriş yapmış olduğunu görüyoruz.
Son 1  yıl içerisinde internet şubesine günlük 1 defa giriş yapan müşterilerimizin sayısı 1.2 milyon kişiye ulaşmış durumda. Bu noktada kurumsal ve tüzel olarak son 12 aya ait müşteri sayımız 124 bin. İnternetin giderek yaygınlaşmasıyla birlikte artışın da olacağını düşünüyoruz.” dedi
Türkiye gibi gelişim sürecindeki ülkeler için KOBİ’lerin yararları arasında işsizliğin ortadan kaldırılması ve yeni alanların yaratılması yer alıyor. 

 


Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler