Finans Zirvesi İstanbul'da Gerçekleştirilecek

İstanbul Finans Zirvesi 8-9 Eylül'de İstanbul'da gerçekleştirilecek.
13 Temmuz 2015 Pazartesi 13:43


İstanbul Finans Zirvesi (Istanbul Finance Summit- IFS), bu yıl Hilton Convention Center'da düzenlenecek. 8-9 Eylül 2015 tarihlerinde altıncısı düzenlenecek olan zirvenin hazırlıkları hızla devam ediyor.

51 ÜLKEDEN 5 BİNİN ÜZERİNDE DAVETLİ

2010 yılından bu yana altıncısını yapılacak olan İstanbul Finans Zirvesi, Hilton Convention Center'da düzenlenmek üzere hazırlıklarını sürdürüyor. Bugüne kadar zirvede 35 ülkeden 173 konuşmacı yer aldı. Ayrıca 2010 yılından bu yana zirveye 51 farklı ülkeden 5 binin üzerinde davetli katıldı. Bu yıl da finans dünyasında yer alan bir çok karar alıcı, akademisyen ve özel sektör temsilcisi zirveye katılım gösterecektir. İstanbul Finans Zirvesi'nin bu yıl ki ana teması "Düşük Büyüme ve Düşük Faiz Ortamında Yol Almak". Ayrıca zirvede "Düşük Gelirli Bir Dünyada Yatırım Bankacılığı ve Özel Sermaye", "Düşük Büyüme", "Düşük Büyüme ve Düşük Faiz Ortamında Para Politikası", "Endüstri ve Altyapı", "Faiz Ortamında Finansal Merkezler" ve "Büyüme Finansmanı" konuları da masaya yatırılacak.

2015 İSTANBUL FİNANS ZİRVESİNE KİMLER KATILACAK?

2014 yılındaki zirvede bin 52 katılımcı yer almıştı. Bu yıl ise 8-9 Eylül tarihlerinde olmak üzere iki gün sürecek olan zirveye başta Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı olmak üzere diğer ülkelerden merkez bankası üst düzey yetkilileri, Dünya Bankası üst düzey yetkilileri, Almanya Frankfurt Finans Merkezi Başkanı Huberthus Vath, diğer Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Hazine Müsteşarlığı, Borsa İstanbul gibi birçok kurum ve kuruluşlardan üst düzey yöneticiler, Uluslararası Ödemeler Bankası (BIS) Mali ve Ekonomi Bölüm Başkanı Claudio BorioYunanistan Black Sea Trade & Development Bank Başkanı İhsan Uğur Delikanlı, Casablanca Finance City Authority Üst Yöneticisi (CEO) Said İbrahimi gibi bir çok önemli isim katılacak. Ayrıca bu yıl altıncısı düzenlenecek olan İstanbul Finans Zirvesi'ne yerli ve yabancı siyasetçilerin de katılması hedefleniyor.

Dünyayı ve Türkiye'yi yakından ilgilendiren finansal ve ekonomik gelişmelerin tartışıldığı İstanbul Finans Zirvesi'ne katılım 
ücreti 1 günlük 500$+KDV , 2 günlük 750$+KDV 'dir. Ayrıca bu ücretlere konaklama dahil değil sadece öğle yemegi ve zirve sirasinda dağitilan promosyon ürünler dahildir.
 


Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler