Finansbank Çiftçi Desteği

Finansbank, 59 ilde 140 şubesi ile çiftçilere tohumdan hasada her aşamada destek oluyor.
21 Şubat 2014 Cuma 11:53


Türkiye’nin lider bankalarından birisi olan ve Türkiye’nin her yerine yayılan geniş şube ağı ile tüketicinin yanında yer alıyor. Bu hizmetlerine ek olarak Finansbank Türkiye genelindeki 59 ilde bulunan 140 şubesi ile çiftçinin de yanında yer alıyor. Çiftçilerin tohum aşamasından hasada kadar her aşamada en büyük destekçisi oluyor.
 
Finansbank çiftçi kredileri ile çiftlere 120 ay vadeye sahip olan krediler sunuyor. Finansbank’ ın bu özel olarak hazırlanan kredi paketleri, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile 120 ay vadeli geri ödeme imkanı bulunan kredilerden çiftçiler yoğun şekilde yararlanıyor. Finansbank özellikle de tarım bankacılığı açısından yedi bölgeye oluşturduğu saha ekibi sayesinde Türkiye’deki çiftçilere doğrudan bir tarımsal danışmanlık hizmeti veriyor.

Çiftçiye Özel 29 Farklı Kredi

Hayvancılık, bitkisel üretim, su ürünleri, tavukçuluk, seracılık ve daha pek çok tarım ve hayvancılık sektörü alanına yönelik olarak Finansbank’ ın 29 farklı kredi ürünü bulunuyor. Finansbank ekipleri, kredi ürünleri ve danışmanları ile çiftçileri bir araya getirecek hizmetleri ise web sayfasında bulunan tarım bankacılığı uygulaması ile sunuyor.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler