Finansbank Kredi Kartı Eğitimi

Finansbank bilinçli kredi kartı kullanımı ile ilgili müşterilerini eğitiyor.
24 Şubat 2014 Pazartesi 11:37


Türkiye’de 2000’ li yılların başından bu yana kredi kartı kullanımı her geçen gün büyük bir hız ile artış gösteriyor. Bu duruma ek olarak bilinçsiz kredi kartı kullanımı ile birlikte çok sayıda mağduriyetin yaşanmasına neden oluyor. Bu gibi olumsuz etkilere karşı Finansbank’ ın kredi kartı eğitimi bulunuyor. Özellikle de yeni kredi kartı kullanıcılarını hedef alan bu kredi kartı eğitimi ile tüketicinin daha bilinçli şekilde kredi kartının avantajlarından yararlanabilmesi amaçlanıyor.

Nakit Avans İlk Kullanıcı İçin Sakıncalı 

Finansbank Bireysel Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, Finansbank ilk kartım projesi kapsamında ilk defa kredi kartı kullanan müşterilerine bilinç kart kullanımını öğrettiklerini belirtti. İlk kez kredi kartı kullanan müşterilerin bu sistem ile daha bilinçli şekilde tanışması amaçlanıyor.
 
Bu proje ile birlikte verilen eğitimlerde özellikle de ilk kez kredi kartı kullanan müşterilerin nakit avans kullanımının ne kadar yanlış ve hatalı olduğu anlatılıyor. Bunun dışında Finansbank tüketicinin kullanımına ilişkin olarak güncel ve düzenli olarak kredi kartı limit bilgisini veriyor.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler