Finansbank Ücretsiz Bankacılık

Finans Bank EFT/Havale ve hesap işletim ücreti olmayan 5 bankacılık hizmeti veriyor.
15 Mayıs 2014 Perşembe 11:57


Bankacılık sektöründe yaşanılan rekabet, durumların başka noktalara gelmesini sağladı. Bankalar, müşterilerini ellerinde tutabilmek ve yeni müşterilerini bankalarına çekmek adına, farklı faaliyetlerin içerisinde yer almaya başladılar. Kredi oranlarında yapılan indirimler, müşterilerin tercihlerini belirledi.

Rekabetin getirdikleri

Finansbank ise, bununla yetinmeyip ücretsiz bankacılığın kapısını araladı. Müşterilerinden, internet bankacılığını kullanmalarını telkin eden banka yöneticileri, bu kapsamda karşılaşılan ödeme yüklerinden de müşterilerini kurtarmış oluyor. Banka tarafından yapılan açıklamada, hesap işletim ücreti, EFT masrafları ve diğer ücretler için, internet kanalını kullanan müşterilere kolaylıklar sağlanıyor.

Bu kolaylıklarla, müşterilerini bankaya çekmeyi düşünen banka yetkilileri bu konuda insanların çok şikâyetçi olduklarını bildiklerini ve bu nedenle böyle bir uygulamayı hayata geçirmeyi uygun bulduklarını ifade ettiler. Bu yöntemi kullanmaya teşvik edilen müşterilerinden hallerinden memnun olduklarını belirten yetkililer, bankalar arasında yaşanılan rekabet sonucunda böyle bir duruma gelindiğini ifade ettiler. Rekabet piyasasında, her şeyin gerçekleşmesinin mümkün olduğu bankacılık sektöründe, bakalım daha nasıl yeniliklerle karşılaşacağız. Bekleyip görelim, her yeni gelişme yeni durumların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler