Finansbank ve Avea’dan Esnaf Tarifesinde Kampanya

Finansbank ve Avea işbirliği ile Avea esnaf Tarifesi Aboneleri’ne özel kampanya ile esnafa özel POS kampanyası başlatıldı.
20 Ocak 2014 Pazartesi 17:22


Finansbank ve Avea işbirliği ile Avea esnaf Tarifesi Aboneleri’ne özel kampanya ile esnafa özel POS kampanyası başlatıldı. Avea, Finansbank işbirliğiyle esnafa özel POS kampanyası konusunda Avea yetkilileri tarafında yapılan açıklamaya göre, 7 Ocak-31 Mart 2014 arasında geçerli olacak kampanya dâhilinde, "Kontrollü Esnaf, Kontrollü Uzman, Esnaf, Uzman ve Esnaf Menü" tarifelerini kullanmakta olan ve Finansbank'tan ilk defa POS cihazı alan Avea’lı esnaflar için Finansbank POS komisyonu, tek çekim işlemlerde yüzde 1,05 olacak.   

Ayrıca bu kampanya ile Finansbank'tan ilk kez POS cihazı alacak müşterilerden, kampanyaya dâhil olduktan sonraki 6 ay boyunca "üye işyeri hizmet bedeli" de alınmayacak. Avea "Esnaf Tarifeleri'ni kullanan abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için AVANTAJ yazıp 4365e SMS gönderdikten sonra telefonlarına gelen kampanya şifresini, arada boşluk bırakarak aynı sırayla "AVEA Şifre TC kimlik numarası" yazıp 7673e kısa mesajla iletmeleri yeterli oluyor.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler