Finansbank Vizyonist14 Konferansında Ödüllendirildi

Finansbank, Vizyonist'14 Konferansı’nda düzenlenen törende "Visa 2013 Başarı Ödülleri"nde, Hemşire Kart ile En Yenilikçi Visa Ürünü: Simply One ödülünün sahibi oldu.
21 Haziran 2014 Cumartesi 10:56


Finansbank, Vizyonist'14 Konferansı’nda düzenlenen törende "Visa 2013 Başarı Ödülleri"nde, Hemşire Kart ile En Yenilikçi Visa Ürünü: Simply One ödülünün sahibi oldu.

Finansbank tarafından yapılan açıklamaya göre, Türk bankacılık sektörünün üst düzey temsilcilerinin katıldığı Vizyonist'14 Konferansı'nın ardından düzenlenen törende, ödeme sistemleri sektöründe bireysel ve ticari kredi kartları ile banka kartları hacimleri ve kart adetlerinin yanı sıra payWave temassız kart adetleri ve en yenilikçi Visa ürünü kategorilerinde en başarılı bankalara ödüllendiri dağıtıldı.

Vizyonist’14 Konferansı’nda verilen "Visa 2013 Başarı Ödülleri"nde Finansbank, Hemşire Kart ile En Yenilikçi Visa Ürünü: Simply One ödülünün sahibi Finansbank oldu.

Finansbank, kart ücreti ve yıllık üyelik bedeli olmayan Hemşire Kart ile Türkiye'de ilk kez hemşire, ebe ve sağlık memurlarına pek çok ayrıcalıklı fırsatı birlikte sunuyor.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler